Prietrankos senjoro dienoraštis

2019-01-13 14:41

Keliu kepurę - užsispyręs šaunuolis. Ypač matant dviratį ir aprangą. Pasirodo nereikia fancy anglies pluošto rėmų, brangių navigacijos sistemų ir pan., jei tik noras yra.
Matytas vietas pravažiavo, visai šalia čia. O "kaka" švediškai reiškia - sausainis :) Linkėjimai dviratininkui.

2019-01-14 09:02

Pagarba. Ir suprantama iš kur tie genai)) Aš irgi galvoju, kad aplink vieni keistuoliai, kad ir kartu darbo kabinete sėdintys)))

2019-01-14 18:22

Na, tiesiog - super!

2019-01-17 14:36

Super. Linkėjimai keliavusiam. Perskaičiau viską. kitą dieną pasiėmiau The Times atlas ir vėl perskaičiau. Nes man Suomija ir Švedija yra baltosios dėmės. Paradoksas. Ispanijos ar Italijos vietovės labiau žinomos. Į Suomiją niekad netraukė. Nes nuplaukiau į Helsinkį, ten pilka ir brangu, kalba nesuprantama. O į carą negaliu žiūrėti kaip ir į Leniną. Alandų salas žinojau kaip žvejų kelionės tikslą, kas visai neįdomu. Straipsnis pakeitė anksčiau susidarytą nuomonę, kad Suomija nėra tokia neįdomi ir Alanduose gamta graži. Švedija iš viso tera incognita. Pagarba tėčiui. Manau jaunesniam važiuoti tokį atstumą reikia ir kantrybės, ir ištvermės. Tai ateina su amžiumi. Ir dar vienam. Net nėra su kuo susipykti ar nusikeikti... Esu dviračiu pervažiavęs Lietuvą dviese su nakvynėmis palapinėse. Estijos šiaurinę pakrantę irgi dviračiu pervažiavau. Manyčiau, kad patrumpinus maršrutą, galima nusirašinėti. Anksčiau būdavo keltai iš Paldiski į Kapelskarą Švedijoje. Švedijai aš niekad nerasdavau kompanijos, nes tai pasakiškai brangi šalis. Prisiperki "kaka" ir prasimaitini...