Su džiaugsmu pranešame apie ilgai planuotą kelionių istorijų puslapio Mytrips.lt atnaujinimą.

Suprantame, kad atnaujinimas gali sukelti kai kurių nepatogumų, todėl nuoširdžiai atsiprašome už bet kokius sutrikimus artimiausiu metu. Taip pat prašome jūsų pagalbos pastebėjus klaidas ar sutikrimus besinaudojant svetaine. Atsiųskite kuo išsamesnę informacija info(eta)mytrips.lt el. paštu.

Registruotų vartotojų prašome atstatyti bei pasikeisti savo slaptažodžius spaudžiant šią nuorodą, kadangi koduotų slaptažodžių perkelti nebuvo įmanoma. Naujo slaptažodžio instrukcijas gausite į el. paštą, kuriuo esate registruotas (jei negavote, prašome patikrinti šlamšto katalogą).

Dėkojame, kad esate MyTrips.lt bendruomenės dalis ir linkime malonaus tyrinėjimo bei nuostabių kelionių!

49 thoughts on “MyTrips.lt – atsinaujino!”
 1. Slaptažodžio atstatymo funkcija neveikia:
  „KLAIDA: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Gali būti, kad jūsų serveris nėra sukonfigūruotas siųsti el. laiškus”.
  Taip pat dalis pasakojimų komentarų nepersikėlė.

 2. Yra dar nemažai dalykų kurie išlenda ir kurie nepabaigti, tai eigoje papildysiu arba šią temą arba naujas kursiu instrukcijoms.
  Kadangi keliolikos metų programavimas prieš tai buvo ir viskas labai painiai ir dėl to sudėtinga buvo perkelti, tai senų straipsnių redagavimas panašu, kad nebus galimas, tik naujai rašomi bus redaguojami asmeniškai, jei reikėtų kažką pakeisti visada galite parašyti el. laišką info eta mytrips.lt su kas ir kaip. Taip pat ir visokias klaidas ar kažką jei galite atsiųskite emailu su nuotraukomis. Dėkui

 3. Ar profilyje nieko ir nebus. Nei žemėlapių, nei savo pasakojimų? Nes dabar nieko nesimato

 4. sveiki, pasakojimai yra https://www.mytrips.lt/author/aruna, skiltis „Apie” reiktų vėl užsipildyti profilio nustatymuose ir turėtų atvaizduoti.
  Žemėlapis ir aplankytos šalys derinama, tokios opcijos suprogramuotos net tokiame dideliame globalioje programoje neradome, tai reikės daryti visiškai iš naujo ir po to bandyti perkelti iš seno puslapio.
  Dar sprendžiamos puslapio stabilumo problemos, kai bus normaliau įkelsiu keletą pranešimų kaip redaguoti ar dėti pasakojimus.

 5. Turiu minty matyti pasakojimus savo profilyje. Prisijungus ir atsidarius profilį nieko nesimato. Tiesą pasakius visai smagu buvo matyti ir kito profilyje ir straipsnius, ir kokias šalis lankė

 6. Artimiausiomis dienomis perkėlinėsime į brangesnį serverį, nes šis sunkiai išvis veikia su tiek daug šio puslapio failų. Tada patikslinsim kitus dalykus.

 7. Samis irgi negali ieiti i savo account.
  Bandziau siandien ikelti pasakojima is naujai sukurtos paskyros, nieko neisikele.
  Prasau patvarkyti

 8. O aš jau spėjau pamiršti savo naują slaptažodį. Atstatymo į el. paštą negauna (prie šlamšto žiūrėjau).

 9. Man niekas neveikia. Negaliu prisijungti, negaliu pasikeisti slaptažodžio. Ar čia mytrips.lt pabaiga?

 10. Sveiki,
  niekaip nepavyksta prisijungti, neatpažįsta mano slaptažodžio, atstatyti ir pakeisti slaptažodžio irgi neduoda. Ką daryti? Esu įkėlęs nemažai pasakojimų, norėjau šviežiai dar vieną įkelti, bet nieko nebegaliu daryti.

 11. Įkėlimas reikalingas tik per šią nuorodą https://www.mytrips.lt/naujas-pasakojimas (atsiranda po kelių minučių po įkėlimo).
  Priminimams ir įkėlimams pasirodo buvo problema, kad nebuvo pilnai paleistas atnaujinimas.
  Šlamšto kataloguose dėl slaptažodžių priminimus galite pasitikrinti, nes matome, kad siunčiami, bet kur jie nueina dar nesupratome.
  Jei galite klaidas ar kažką taip pat su nuotraukomis parašykite čia https://www.facebook.com/messages/t/mytrips.lt bus greičiau kontaktuoti dėl notification’ų. Dėkui

 12. atnaujinimas, pagaliau radome emailo problemą, pabandykite dabar visi kam nepavyko (šlamšto kataloge irgi nepamirškite patikrinti), jei nesigaus parašykite į FB. Ir pakomentuokite ar viskas ok, dėkui

 13. prisijungti pavyko, įkėliau naują pasakojimą ir jis neatsiranda tarp pasakojimų.
  retorinis klausimas adminams: per paskutinius daugiau nei 2 mėnesius neatsirado nei vienas naujas pasakojimas. Jums tai neatrodo keista?
  Aš neabejoju, kad iš šito puslapio uždirbate ašaras, bet tada kokio gaidžio neparduodate jo kam nors, kas galėtų juo labiau pasirūpinti?
  Klausimas mano kolegoms pasakotojams: kokias alternatyvas turim?
  Blogspot žinau, bet ten parašęs pasakojimą matai tik pats ir tie, kam nusiunti nuorodą.
  Reikėtų susitarti, kur mums išeiti, kur mes būtume matomi

 14. Kai atėjus į kelionių portalą randi tokius niekalus kaip pasirinkti lovą ar pan., tai nesinori tarp šitų šiukšlių kelti savo pasakojimų. O po atnaujinimo apskritai jovalas kažkoks liko.
  Bet ir šiaip jau anksčiau keliautojai šiam adminui mažiausiai įdomūs buvo.

 15. Pasakojimai atsirado, dar buvo kitos klaidos, kurias suradome, nuo šiol jau turėtų veikti ir atsirasti visi pasakojimai (tik po parašymo jis atsiranda per 5 minutes).
  Jei norite padiskutuoti, o ne iškart pulti per kiekvieną patobulinimą, kviečiu aktyvius narius Messengeryje ar kitoje patogioje vietoje, o jei nerūpėtų jis jau senai būtų uždarytas, rašiau tą prieš N metų, pasikartoju ir dabar. Čia yra visiškai neigiamų įplaukų puslapis, vien šitas perdarymas iš sistemos, kuri galėjo sugriūti kiekvieną savaitę, bei jos jau jokios paieškos sistemos nemėgo ir dėl to kasmet vis mažiau ir mažiau lankytojų buvo, finansiškai visiškai neapsimokėjo ir gyvenime nebus pliuso iš šito puslapio.
  Atnaujinimai daug susiję su galimybe dar padidinti matomumą, kad kažkiek daugiau ateitų, nors šiais laikais jei nepastebėjote didieji portalai su AI pagalbom spausdina popsinius straipsnius ir tokie nišiniai kaip mytrips.lt nesulaukia net tos publikos, kuriai jis iš tikro įdomus, tą tikiuosi iš dalies išspręs kai Google perindeksuos viską.

 16. Taip, ačiū. pasakojimas įsikėlė. tik po to kai jį įkeli, nebėra jokių galimybių jį koreguoti.

 17. Ar bus galimybė (jeigu bus, tai kada +-) susikurti savo aplankytų šalių žemėlapį, koks buvo anksčiau?

 18. Šiaip jau nepatogu, kad profilyje nematai savo pasakojimų , kaip anksčiau. Dabar matau vienas mano du kart įsikėlė, o koreguot negaliu

 19. Pašalinau vieną iš pasakojimų, dėl kitų paskaičiavimų tikiuosi jau ryt turėsiu informaciją.

 20. Labai nepatogu, kad savo profilyje nematai savo įkeltų pasakojimų, o reikia ieškoti bendra tvarka per visus pasakojimus.

 21. Nebėra galimybės paspausti šalį (kaip buvo dešnėje pusėje sename puslapyje), kad tuomet išmestų visus pasakojimus, kurie yra susiję su ta šalimi.

 22. Į meniu įdėjo „pasakojimai”, kur mūsų asmeniškai parašyti pasakojimai.

 23. Duomenys kaip ir yra dėl asmeninių žemėlapių, turėtų vasario gale prieiti prie šio klausimo, jei ras kažkokį paruoštą sprendimą (kas kol kas nenusimato ir nepavyko) tada būtų greičiau, kitu atveju bent pora savaičių užtruks padaryti.
  Kadangi atrandame vis dar vienokių ar kitokių klaidų gal galėtumėte ką nors pastebėję neveikiančio ar pan. informuoti el. paštu arba FB? Dėkui

 24. Sveiki,
  kaip reikia redaguoti savo kelionių pasakojimus? Dabar paskyroje tokios opcijos nėra. Bent jau aš neradau.

 25. Gal galite patikslinti ką redaguoti (galite emailu atsiųsti), dėl patiems redagavimo pasitikslinsiu.

 26. Sveiki. Po ilgo laiko prisijungiau čia, nes reikėjo informacijos apie vieną buvusią asmeninę kelionę.
  Info radau, tik kažkodėl ne mano vardu (zakas), o babylon.
  Prašau administratoriaus ištaisyti šį netikslumą.

 27. Su kitais dalykais šiek tiek strigome, ieškome sprendimų, bet visa kita panašu kaip ir veikia nuo emailų pranešimų iki įdėjimų (jei redaguoti ką nors reikia parašykite info eta mytrips.lt).

 28. O tai nei paieškos nėra, nei keliautojų…kaip rasti kažkieno pasakojimus? Ar čia tik aš kazko nerandu?
  Šiaip tai labai gaila dėl svetainės degradacijos, belieka pasidžiaugti, kad dar nenumirė…

 29. Sveiki, ieškau kurioje vietoje registruotis, tačiau niekaip rasti nepavyksta..

 30. Įkėliau pasklojimą, bet jis pasidvejino. Gaila, kad nėra galimybės kelti nuotraukas, o reikia būtinai mažinti. Ir kaip linosa rašė, nėra galimybės surasti pasakojimus pagal autorius kaip anksčiau

 31. Vieną pašalinau, nes vis dar bug’as su dvigubinimu yra. Dėl nuotraukų ką rašo, kad per didelės? Gal galite emailu atsiųsti vieną tą kuri nepavyko, pažiūrėsim kas riboja.

 32. Tai gal galite vieną atsiųsti? kaip su programuotoju išspręsime jei nežinome kokie yra naudojami pagrinde 🙂

 33. O kokiu email siųsti? Jei spaudi susisiekite, meta pirmą puslapį . Žinučių asmeniškai, kaip anksčiau, irgi nėra galimvbės rašyti

 34. Dar dabar pabandykite, DNS’ų (domenų emailų nukreipimų) reikalavimai keitėsi paskutiniu metu labai griežtai, pasirodo nebuvome padarę pakeitimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *