Su džiaugsmu pranešame apie ilgai planuotą kelionių istorijų puslapio Mytrips.lt atnaujinimą.

Suprantame, kad atnaujinimas gali sukelti kai kurių nepatogumų, todėl nuoširdžiai atsiprašome už bet kokius sutrikimus artimiausiu metu. Taip pat prašome jūsų pagalbos pastebėjus klaidas ar sutikrimus besinaudojant svetaine. Atsiųskite kuo išsamesnę informacija info(eta)mytrips.lt el. paštu.

Registruotų vartotojų prašome atstatyti bei pasikeisti savo slaptažodžius spaudžiant šią nuorodą, kadangi koduotų slaptažodžių perkelti nebuvo įmanoma. Naujo slaptažodžio instrukcijas gausite į el. paštą, kuriuo esate registruotas (jei negavote, prašome patikrinti šlamšto katalogą).

Dėkojame, kad esate MyTrips.lt bendruomenės dalis ir linkime malonaus tyrinėjimo bei nuostabių kelionių!

11 thoughts on “MyTrips.lt – atsinaujino!”
 1. Slaptažodžio atstatymo funkcija neveikia:
  „KLAIDA: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Gali būti, kad jūsų serveris nėra sukonfigūruotas siųsti el. laiškus”.
  Taip pat dalis pasakojimų komentarų nepersikėlė.

 2. Yra dar nemažai dalykų kurie išlenda ir kurie nepabaigti, tai eigoje papildysiu arba šią temą arba naujas kursiu instrukcijoms.
  Kadangi keliolikos metų programavimas prieš tai buvo ir viskas labai painiai ir dėl to sudėtinga buvo perkelti, tai senų straipsnių redagavimas panašu, kad nebus galimas, tik naujai rašomi bus redaguojami asmeniškai, jei reikėtų kažką pakeisti visada galite parašyti el. laišką info eta mytrips.lt su kas ir kaip. Taip pat ir visokias klaidas ar kažką jei galite atsiųskite emailu su nuotraukomis. Dėkui

 3. Ar profilyje nieko ir nebus. Nei žemėlapių, nei savo pasakojimų? Nes dabar nieko nesimato

 4. sveiki, pasakojimai yra https://www.mytrips.lt/author/aruna, skiltis „Apie” reiktų vėl užsipildyti profilio nustatymuose ir turėtų atvaizduoti.
  Žemėlapis ir aplankytos šalys derinama, tokios opcijos suprogramuotos net tokiame dideliame globalioje programoje neradome, tai reikės daryti visiškai iš naujo ir po to bandyti perkelti iš seno puslapio.
  Dar sprendžiamos puslapio stabilumo problemos, kai bus normaliau įkelsiu keletą pranešimų kaip redaguoti ar dėti pasakojimus.

 5. Turiu minty matyti pasakojimus savo profilyje. Prisijungus ir atsidarius profilį nieko nesimato. Tiesą pasakius visai smagu buvo matyti ir kito profilyje ir straipsnius, ir kokias šalis lankė

 6. Artimiausiomis dienomis perkėlinėsime į brangesnį serverį, nes šis sunkiai išvis veikia su tiek daug šio puslapio failų. Tada patikslinsim kitus dalykus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *