Artėjančios ilgosios vaikų vasaros atostogos yra puiki galimybė išvykti į kelionę su visa šeima. Norint ne tik pailsėti, bet ir pamatyti įspūdingas vietas, patirti naujus įspūdžius, rekomenduojama vykti į užsienio šalį. Šiandien atostogų krypčių pasirinkimas – itin platus. Tad šiame straipsnyje pasidalinsime populiariomis šeimos atostogų kryptimis

Turkija

Tai puiki kryptis ne tik dažnai keliaujantiems, bet ir pirmą sykį planuojantiems vykti atostogų su mažamečiu vaiku. Trumpas, vos 3 valandų skrydis, platus viešbučių su viskas įskaičiuota maitinimu ir pramogų pasirinkimas idealiai tinka šeimoms su vaikais. Renkantis viešbutį, svarbu atkreipti dėmesį į jame esančias pramogas vaikams. Dėl to pasidomėkite, ar pasirinktame viešbutyje yra vandens kalneliai, mažo gylio baseinai ir kitos pramogų erdvės vaikams.

 

Į Turkiją geriausia vykti nuo gegužės iki spalio mėnesio. Tad jeigu domina pigios kelionės į Turkiją su šeima, rekomenduojame iš anksto įsigyti patikusį kelionės paketą. Žinoma, galima įsigyti ir paskutinės minutės pasiūlymą, tačiau jo kaina bus kiek didesnė nei perkant iš anksto, pavyzdžiui, likus 6 mėnesiams iki išvykimo.

Graikijos sala Korfu

Korfu salą šeimos renkasi dėl žydro, skaidraus vandens ir itin mandagių, draugiškų vietinių gyventojų. Čia taip pat galima rasti viešbučių su viskas įskaičiuota maitinimo tipu, kuris itin patogus keliaujant su išrankiais mažaisiais. Dalis viešbučių turi ne tik vaikiškus meniu, bet ir vandens kalnelius bei baseinus.

 

Jeigu norite pamatyti salos apylinkes, atvykę į salą, išsinuomokite automobilį. Jeigu automobilio rezervaciją atliksite internetu, įsitinkite, kad į pasiūlymo kainą įeina vaiko kėdutė, žinoma, jeigu ji yra reikalinga.

Tenerifė

Kanarų salos traukia turistus visais metų laikais. Palankus klimatas leidžia mėgautis gaivinančiomis vandens pramogomis vasarą ir aktyviomis veiklomis žiemą. Tenerifėje rasite platų pasirinkimą viešbučių, siūlančių begalę pramogų mažiesiems poilsiautojams. Svarbu paminėti, kad didžioji dalis kelionių pasiūlymų siūlo pusryčių arba pusryčių ir vakarienės maitinimo tipus.

Bulgarija

Kitas, gana dažnas šeimų su vaikais pasirinkimas, – Bulgarija. Čia turistus vilioja smėlėti paplūdimiai, vandens parkų ir pramogų gausa bei vaikams pritaikyti viešbučiai. Bulgarijoje vasaros nėra itin karštos, palyginus su Ispanija ar Egiptu, todėl galima atostogauti čia visais vasaros mėnesiais.

 

Taigi, tai vienos iš populiariausių krypčių šeimoms su vaikais. Kiekviena iš šių šalių gali pasiūlyti ne tik platų pramogų pasirinkimą, bet ir nuostabius vaizdus. Rinkdamiesi tinkamiausią šalį atostogoms, atsižvelkite į vaikų amžių ir finansines galimybes. Skyrę pakankamai laiko paieškoms, galėsite mėgautis atostogomis su šeima ir kurti neįkainojamus prisminimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *