Vienas populiariausių poilsiautojų pasirinkimų atostogoms – Egiptas. Ši Afrikos šalis visuomet lepina šiltu oru, žydra jūra ir spalvingu povandeniniu gyvenimu. Čia bene geriausia atostogauti šaltuoju metų sezonu, kai palanki oro ir vandens temperatūra leidžia aplankyti istorinius objektus ir pasimėgauti vandens pramogomis. Kaip ir bet kuri kita šalis, taip ir Egiptas turi kelis skirtingus kurortus, siūlančius išskirtinį poilsį. Tad šiame straipsnyje apžvelgsime vienus iš populiariausių kurortų.

Hurgada

Šis kurortas kadaise buvo mažas žvejų kaimelis, o šiandien – vienas populiariausių Egipto kurortų. Čia yra daugybė įvairių kategorijų viešbučių, restoranų, parduotuvių, prekybos centrų, turgelių, todėl gyvenimas vyksta visą parą. Hurgada vienas iš triukšmingiausių kurortų, todėl čia dažniausiai vyksta draugų grupės ar poros, norinčios smagiai praleisti laiką. Be to, čia temperatūra puiki visus metus, todėl tai yra dažnas pasirinkimas tarp burlenčių ir kitų vandens sporto šakų mėgėjų.

Šarm El Šeichas

Jeigu domina poilsis Egipte viename prestižiškiausių kurortų, rekomenduojame rinktis Šarm El Šeichą. Atvykę į šį kurortą, galėsite mėgautis aukšto lygio aptarnavimu, personalo paslaugumu ir apsistoti aukšto lygio viešbutyje. Šarm El Šeichas siūlo vienas geriausių nardymo vietų, kuriose galima susipažinti su įspūdingu povandeniniu gyvenimu. Čia atostogauti gali tiek poros, tiek draugų grupės, tiek šeimos su vaikais.

Marsa Alamas

Šis kurortas yra pakankamai naujas, todėl yra gana ramus ir puikiai tinka atpalaiduojančiam poilsiui dviese ar šeimoms su vaikais. Čia įkurta daug modernių viešbučių, kuriuose galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir smagiai leisti laiką su artimaisiais. Marsa Alam regionas nustebins skaidriu jūros vandeniu, įspūdingais koraliniais rifais ir spalvingu jūros gyvūnijos pasauliu.

El Guna

Tai vienas madingiausių, elegantiškiausių ir moderniausių Egipto kurortų. Jame sukurti dirbtiniai kanalai, kuriais plaukioja motorinės valtys, o poilsiautojai apsigyvena kelių aukštų vasarnamiuose, nes nėra aukštų viešbučių. Kadangi kurortą sudaro 20 salelių, sujungtų tiltais, El Guna dažnai vadinama Raudonosios jūros Venecija. Dėl autentiškos atmosferos šį kurortą dažniausiai renkasi įsimylėjėlių poros ar jaunavedžiai.

Be visų šių kurortų, dar galite apsistoti Sal Hašiše, viename iš prestižiškiausių kurortų, kurį dažniausiai renkasi šeimos su vaikais. Bet kuriuo atveju, rinkdamiesi Egipto kurortą, atsižvelkite, su kuo ketinate poilsiauti. Jeigu norite romantiškai praleisti laiką su mylimuoju, ieškokite ramaus regiono. Vis dėlto, jeigu planuojate atostogas su draugais, rinkitės aktyvų kurortą, galintį pasiūlyti įvairias aktyvias pramogas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *