Pažado ištęsėjimas arba kelionė į Slovakiją, o po to, kur automobilis rieda

2009-12-25 22:57

Koki kura naudoja jusu automobilis ir kokiu metu laiku vaziavote?

2009-12-26 00:14

kurą naudoją dyzelinį, o važiavome rugpjūčio mėnesį, šių metų.

2009-12-26 10:47

Kaip supratau, visa kelione miegojote automobilyje, ar tai neisvargino?

2010-01-02 12:04

Teisingai supratote. Taip, miegojome automobilyje, nes buvome nusprendę keliauti, kuo pigiau, tačiau turėjome pasiėmę palapinę, jei kartais norėtume miegoti kempinge, taip pat neatmetėme galimybės nuomotis gyvenamo ploto, tačiau to neprireikė. Automobilyje buvo išimtos galinės sėdynės, išlyginta, kad būtų lygus pagrindas (kai aš pripratęs miegoti ant žemės, man tai buvo kaip tik). Dar dabar pamenu, kai gulėjome automobilyje su atidarytu liuku ir pro jį stebėjome žvaigždes. Šiaip dar vienas pliusas yra tas, kad kai jau užsinori stoti, susirandi tinkamesnę vietelę ir gali stoti nakvynei.

2010-01-06 11:50

Šiaip aš irgi už tai, kad geriau kokią naktį mašinoj pernakvot, bet kelionės neatsisakyt. Tik gaila,kad joje nėra dušo :))

2010-01-06 22:46

As tai irgi nieko pries neturiu pries miegojima automobilyje, bet tik retkarciais. Praejusiais metais du kartus miegojom automobilyje, bet labai ispudingose vietose -pirmas kartas buvo Prancuzijoje Etretate, atvaziavom vakare ir pamate nuostabia uolu ir vandenyno panorama iskarto supratom kad niekur siandien nebenorim vaziuot - norim grozetis siuo vaizdu iki paryciu. Nieko nera romantiskiau su vyno taure stebet kaip saule paskesta Atlante... Ech, uzvalde prisiminimai... Dar is pradziu galvojom kaip cia miestely reikes nakvot, bet ryte tai net juokas sueme, kai pamatem kad visu salia stovinciu masinu langai aprasoje - pasirodo kad cia susirinko daug tokiu kaip mes. Ir manau, kad daugelis ten miegojo ne is taupumo, o del romantikos. Antra karta miegojom masinoj Paryziuje vos ne po Eifelio bokstu, pavyko masina pasistatyti salia esancioje gatveleje, nusileide nuo Eifelio virsunes panorom pasigrozet naktiniu Eifeliu, Marso laukuose drauge su turistais is visos europos isgerti vyno, ten gyvenimas vire iki kokios 3 val., tai kur bevaziuosi po to - tik i masina ir miegot.

2010-01-09 13:01

Patiko paskutine lauktuviu nuotrauka :) Tik kam tas Amaretas :)

2010-02-24 04:56

linosa dušų galima degalinėse rasti :))
ausra.jasaitiene, su tavo nuomone visiškai sutinku, dėl to, kad tai kiekvienam asmeniui yra skirtingai, man tai buvo patyrimas ir aš geriau miegočiau kur palapinė ar mašinoj, nei kur konfortiškai lovoje (būtent tokiose kelionėse), nes vykstu visko pasisemti kuo daugiau :))
Dariusb, o to gėrimo buvo kam reikėjo parvežti, tai ir vežėm :))

2012-06-04 14:19

Kiek dusai kainuoja degalinese?
Ir labai idomu butu suzinoti kuro kainas tuo metu, nes kaip pastebejau net 500 lt kurui neisleidot