Moldova: Vynas moterims naudingas tuomet, kai jį geria vyrai

2016-12-04 21:31

Gilus straipsnis, analizuojantis. Niekada neteko tenai būti. Okupantai užėmę Padniestrę, destabilizuoja visą šalį. Moldavų ir rumunų ta pati kalba. Jasai Rumunijoje irgi moldavų miestas.
Na ikonizuotas Gagarinas posovietinėje erdvėje. Okupuotame Kryme Forose, 1 km vakariau miestelio buvo tokia spec. sanatorija su kariškiais poste. Joje atostogavo tas pats Gagarinas. Pas jį buvo meilužė, jie gyveno antrame aukšte. Kai atvyko žmona, jis iššoko iš antro aukšto, susilaužė koją. Toje įstaigoje ir tame pastate esu buvęs.

2016-12-05 08:48

Skaitau jau ne pirmą Moldovos aprašymą- tikrai jums ten patinka. )
Kaip visada paanalizuota, panaršyta dabartinė padėtis. Taip ir įsivaizduoju, Alvydai, patį vaikštantį ir burbantį po teatrą dėl netvarkos))))

2016-12-05 14:33

Nepaisant to, ką patys moldavai galvoja apie savo vyną, man jis - gan smarkiai šiaipsau. Žinoma, pačių pačiausių, pačių geriausių neragavau, bet pagal parduotuvių turimą asortimentą.. Kad ir tas pats Chateau Vartely - atrodo, ir vynuogė gera (sauvignon blanc ar chardonnay), ir visvien ne kokį spiritizuotą ar saldų geri, bet... Nu prastas vynas, ir tiek. :)

O kelionė gera, kaip visada. Tik tiek, kad Alvydo pabumbėjimai, tokiam eiliniam proletarui kaip aš nežinant Klaipėdiškų teatrų užkulisių, ne visada suprantami. :)

2016-12-05 17:04

xvim,
kelionių straipsnius, po kažkiek metų, kartais pasiskaitau ir pats. Užtat šį bei tą visada parašau tarsi pats sau, kartais net parašau prie kokio nors skyriaus - nesusiję su kelione.
O be to, man pačiam patinka kitų straipsniuose atrasti kažką man nesuprantamo, neįkandamo, ne visada patinka visiškai išgrįninti straipsniai, liečiantys tik tą ar kitą kelionę. Suprantu, kad su manimi daug kas nesutiks, bet man pačiam patinka šiek tiek platesni rašiniai. Gaila tik, kad beveik visada skubu užrašyti, o paskui pats pykstu ant savęs už tą skubumą.

2016-12-05 17:17

Česiau, o tamstos žodžius apie Gagarino šiokius tokius "nukrypimus nuo kurso" norėčiau, jeigu galima, įdėt į savo straipsnį. Man patinka tam tikros žmonių nuodėmės, tam tikri nuopuolėliai, žinoma, jeigu jie netrukdo kitiems.

2016-12-05 18:30

Prašau, dėkite, kur norite. Aš Krymo pietinėje pakrantėje praleidau 2 metus, todėl tikrai žinau.