Kosta Rika: Kelionės Centrinėje Amerikoje dienoraštis

2010-02-20 20:27

Oi, kaip man tokia kelionė būtų patikusi!!! Su malonumu perskaičiau.

2010-02-21 10:47

Į tokią kelionę vienam - labai drąau :).
Super.

2010-02-22 12:12

Kai važiuoji dviese, tai gal net daugiau drąsos reikia, ypatingai, jei jautiesi atsakingas už bendrakeleivį.

2010-02-27 00:04

Į Kosta Riką skridau, jei gerai pamenu, su American Airlines iš JK per JAV (Niujorkas), nes iš JAV daug ir pigių skrydžių šia kryptimi. Kosta Rikoje nacionaliniai parkai sudaro nemažą dalį šalies ir yra puikūs, todėl vien dėl gamtos verta apsilankyti, o į Panamą prasukau tik pakraščiu ir pataikiau į labiau gringų lankomas vietas, tai ir įspūdžiai kitokie, bet taip pat nesigailėjau apsilankęs.

2010-03-19 15:47

Prieš porą metų teko būti Kosta Rikoje - įspūdžiai patys geriausi, tikras gamtos mylėtojų rojus. Be to, ši šalis, lyginant ją, pvz. su Dominykos Respublika, yra labai saugi. Tai patvirtina ir daugybė sutiktų po vieną keliaujančių merginų iš Europos ir Amerikos. Be to, šioje šalyje, kaip niekur kitur, akys raibsta nuo kelionių agentūrų pasiūlymų. Čia galima aplankyti veikiantį ugnikalnį, praskrieti virš džiunglių ištemptais lynais, pasivaikščioti pasišviečiant tik menku žibintuvėliu požeminiais urvais, išsimaudyti karštose versmėse, praplaukti srauniomis upėmis ir t.t. Žodžiu, nuoširdžiai rekomenduoju visiems, norintiems pabėgti iš miesto, kad jokia parduotuvė nedrumstų Jūsų ramybės :)

2010-03-19 22:10

Pries metus teko lankytis siose vietovese. Kosta Rika nuotabi salis ir joje verta praleist minimum pora savaiciu. Beje duobeti keliai i Tortugero yra valstybes politika siekiant sumazinti automobiliu srauta ir issaugoti naturalia gamta, kuria beje rupinasi ir karstiligiskai saugo kiekvienas kostarikietis. Megstantiems gamta ir gyvunus, o ne istorinius paminklus tai yra ideali vieta.