Kodėl svarbu pasirinkti tinkamą lovą?

Ar norite atnaujinti savo miegamąjį, tačiau dar turite abejonių dėl naujų baldų? Tada peržiūrėkite šį gidą ir sužinokite, kodėl taip svarbu išsirinkti būtent jums tinkamiausią lovą!

Patogi lova – teigiamas poveikis jūsų miegui

Jei vidutiniškai per naktį miegame maždaug 7 arba 8 valandas (kai kurie ir ilgiau), įsivaizduokite, kiek laiko praleidžiame lovoje per visą savo gyvenimą. Žinoma, tai yra tik viena iš priežasčių, kodėl svarbu pasirinkti tinkamą lovą, jos rėmą ir čiužinį. Jeigu planuojate atnaujinti savo miegamąjį kambarį, peržiūrėkite šį interjero gidą ir tinkamai tam pasiruoškite!

Taigi, kodėl verta pasirinkti tinkamą lovą? Visų pirma, jeigu bandysite miegoti ant ganėtinai nepatogios lovos, tai gali sukelti miego trūkumą, o tai dažnai turi tiesioginę įtaką blogai nuotaikai, motyvacijos trūkumui bei kitoms problemoms, kurios gali sugadinti jūsų dieną. 

Nors tikrai negalima paneigti, kad kokybiškam miegui įtakos turi ir papildomos kambario detalės (pvz., patalynė, pagalvės ir kt.), tačiau geras lovos rėmas ir patogus čiužinys yra puiki pradžia, kuri pravers kiekvienam pirkėjui.

Kaip išsirinkti stilingą ir gero dydžio lovą?

Jeigu renkatės naują lovą, taip pat svarbu pasirinkti tokią, kuri tiek savo dydžiu, tiek savo stiliumi tiks prie jūsų kambario. Nei vienas pirkėjas nenori susidurti su tokia situacija, kai nusiperka naują lovą, tačiau ji net netelpa miegamajame!

Taigi, būtinai išmatuokite savo miegamojo kambario erdvę ir patikrinkite, ar ten bus pakankamai vietos, kad galėtumėte atsigulti ir išlipti iš pasirinktos lovos. Kai turėsite šią informaciją, galite peržiūrėti internetinės parduotuvės vidaXL kolekciją ir išsirinkti būtent jums geriausias prekes iš dabartinės pasiūlos. Pavyzdžiui, tinkamai parinktas VidaXl lovos rėmas ir kiti miegamojo kambario baldai užtikrins aukščiausios kokybės miegą kiekvieną naktį, o tai patiks įvairaus amžiaus pirkėjams. 

Žinoma, jeigu norite mėgautis tobulu miegamuoju, taip pat verta pagalvoti ir apie naujausias interjero tendencijas, kurios padės sukurti stilingą kambario dizainą tiek sau, tiek kitiems šeimos nariams. Taigi, ką rekomenduojama rinktis šį sezoną? Pavyzdžiui, lovos rėmai su įvairiais medžio raštais ir toliau išlaiko savo populiarumą! Interjero specialistai taip pat dažnai renkasi įvairias juodas arba pilkas metalo detales, kurios suteikia kambariui modernumo ir įdomumo.

Ar norite prie savo miegamojo kambario pridėti ir kelias ryškesnes detales? Tada prie neutralių ir klasikinių spalvų lovos rėmo derinkite mėlynus, žalius arba kitų ryškesnių spalvų patalynės komplektus. Šie ir kiti panašūs atspalviai ir toliau karaliauja interjero mados pasaulyje, todėl bus puikus pasirinkimas ne vienam pirkėjui.

Kokią įtaką sveikatai daro tinkamai parinkta lova?

Tinkamai parinkta lova taip pat turi didelę įtaką ir jūsų bei jūsų artimųjų sveikatai, todėl visada verta rinktis kokybiškus baldus, jeigu norite pasirūpinti ne tik savo miegu, bet ir savo kūnu.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad nepatogi, nekokybiška arba tiesiog per maža miegamojo kambario lova gali sukelti nugaros ir sąnarių skausmus bei kitas sveikatos problemas, kurių daugelis tikrai norėtų išvengti? Dėl šių priežasčių reikėtų rinktis tik jūsų kūno išmatavimus ir poreikius atitinkančius baldus.

Žinoma, prie naujos lovos taip pat verta nepamiršti ir geros kokybės čiužinio bei pagalvės, nes tai gali apsaugoti jus nuo įvairių kūno skausmų bei alergijų (jeigu jus vargina alergijos, reikėtų pasirinkti specialius ir tam tinkančius miegamojo kambario priedus). Nemalonus kaklo skausmas irgi dažnai yra blogo miego pasekmė. 

Jeigu norite išvengti šių ir kitų sveikatos problemų, visada verta pasikonsultuoti tiek su interjero specialistais, tiek su (internetinių) parduotuvių konsultantais, kurie tikrai padės išsirinkti geriausią lovos variantą jūsų miegamajam kambariui. 

Dabar yra puikus metas pasirūpinti savo miego kokybe, todėl nieko nelaukite ir atsinaujinkite!

storyLazyload();