Kipras: Graikijos mitų studijos Larnakos viešbučio kambaryje

2014-12-04 15:58

Na va, o aš pirmam susitikimui šukuoseną dariausi. Pasirodo veltui ))))) .

Bet tai va taip netikėtai Kipras. Ramiai, neskubant, su pastebėjimais

2014-12-04 16:03

Perskaičiau Linosos straipsnį, ir paskubėjau savo įdėt, kad visai nepasentų.

2014-12-04 18:04

Mūsų nuomonė irgi tokia, kad pamatėm - patiko, bet kad sugrįžti, tai nelabai...Nors aš tai nespjaunu į tas šalis kur šilta, pigu, skanu, jūra, palmės...Ir tie katinai - tiek Kretoj, tiek Kipre jau tokie mieli - gali glostyt kiekvieną - nei bėga, nei šnypščia :) O ir ežero vaizdas su flamingais, mečetės fone, neišeina iš galvos. Save guodžiau, kad gal tų flamingų lapkričio mėnesį ten nebūna - pasirodo klydau. Jei taip dar vieną dieną būtumėm turėję...vis man laiko neužtenka :)

2014-12-04 22:25

na Lina, kas čia per norai tokie, juk ir negalima visko pamatyti, o kartais ir visai nebūtina. Kuo daugiau visko yra, tuo mažiau mums reikia, ir tai tikrai gerta mintis. Man labai būna gerai, kai žmogui kas nors itin patiko, į širdelę įsiskverbė, tegul tai būna linų gniūžtė, ar kavos puodelis, ar pasiglostymas su naujai pažįstamu. Viskas patikti gali tik nenormaliam. O tų flamingų buvo daug, bet susidaro toks įspūdis, kad pozuoti fotoaparatams jie nemėgsta.

2014-12-08 13:44

kaip ir visada, lieka apie visai daug ką pagalvoti, perskaičius Alvydo straipsnį.
Ačiū!

O flamingai tai nemėgsta fotoaparatų, ne, nesvarbu ar jie Kipre ar Kenijoj..

2014-12-08 16:14

Ra,
jie , tikriausiai, prie kranto neranda ko ėst, užtat per daug arti ir neprieina.
Iš pačios straipsnio sužinojau, kad "pasaulis" nyksta, nežinau kodėl, bet man nelabai ir gaila, nevisai suprantu tokius milžiniškus piniginius bepročiavimus. Kažkaip žmonės labai sunkiai atranda balansą tarp proto ir beprotybių. Suprantu, kad visko reikia, bet...

2014-12-09 09:59

Alvydai, pasaulis nenyksta pats, čia mes jį naikinam, vieni lėtai ir nuosekliai, kiti, babkių turėdami, plačiais užmojais :)

Man gal ir būtų gaila, bet nelabai atrodo, kad tą galim pakeisti. O dėl to balanso, tai yra tokia nuvalkiota, bet čia tinkanti frazė: kvailybei, priešingai nei protui ribų nėra. ;)

2014-12-09 11:01

Ra,
čia labai jau hamletiškai pabaigei, turiu minty paskutinį sakinį. Mes su Vytu šita tema daug šnekamės, nežinau, tačiau man atrodo, kad kaip tik pastaraisiais metais, mūsų šalis ypač ryškiai kvailėja. Vien biurokratizmas pasiekė tokį laipsnį, kad sunku protu suvokt - kur gi galima toliau. Kultūra, atrodo, yra, palyginti, rami vieta. Tačiau turbūt mažai kas gali įsivaizduoti, kokius popierius šiomis dienomis pildo kultūros žmonės. Brrrrrrr. Popierių kalnai, popieriuose - kvailystės

2014-12-09 22:27

Spalvingai, tiksliai, pastabiai aprašyti veikėjai- gyventojai. Man tai tiesiog novelė. Tik buvau Kipre. Dar jaučiu jūros meze skonį burnoje. Jaučiu kvapą cyprus kafe skonį ir kvapą. Labai patiko kačių aprašymai. Irgi gyvenau Larnakoje, bet matyt ne tam pačiam viešbutyje. Nes kačių spalvos ir skaičius neatitinka. Flamingai traukiasi nuo žmonių. Mačiau juos ties vandens-dumblo riba, gaudžiau teleobjektyvu.Dar nuotraukų nesukėliau. Ėjau link paukščių ryte, kol imdavo nuo manęs trauktis. Po pietų ten netinka apšvietimas. Man Kipras patiko laaaabai. Buvau Kipre trečią kartą. Bet ne čia esmė. Galėtų kas pakoordinuoti Mytrips' iečių keliones. Kipre mačiau lietuvius 3 minutes, pasiklausiau kelio ir ar verta eiti. Nuobodu nebuvo, vairuoti kaire puse patiko. Vakar važiavau kirptis į kitą miesto galą, tai traukia į kitą pusę, važiavau apvažiavimu.