Jordanija per Ramadaną

2019-07-12 12:34

Šiandien turėtume papildyti aprašymą, bet turime išspręsti minimalias technines problemas.

2019-07-16 19:23

Taip, pernykštėms skrydžių kainoms sunku buvo atsispirti, jei nebūčiau turėjus bilietų kitur, būčiau susigundžius tikrai :)
Įdomus pasakojimas, gražios nuotraukos, nuostabi kelionė ir gera kaina.

2019-07-19 12:36

Veri nais, puikus pasakojimas. Tikrai įdomu buvo paskaityt.

2019-07-19 12:39

Dėkoju, tikiuosi kam nors bus naudingas ir planuojant kelionę sau :)

2019-08-01 15:51

Ačiū už įdomų kelionės aprašymą, jaučiau didelį malonumą jį skaitydamas. Puiki kelionė.

2019-09-10 10:05

Įdomus jūsų aprašymas. Gal patartumėte, ar spėčiau maždaug nuo 10-11 ryto atvykusi į Petrą prieiti iki Monastery ir grįžti iki 5-os iki Visitor, per daug neskubant ir apsižiūrint. Suskaičiavau ,kad jūs užtrukot nuo 6-os iki 3-ios, gana ilgai. Nesu labai ištverminga, o ir amžius solidus. O jei tektų likt nakvot, tai kitą dieną planuoju aplankyt High place of Sacrifice, bet jūs nieko apie tai nerašot. Ar nepaklysiu Petroj viena? Nei gidais, nei asilais naudotis neketinu. Ar ta programėlė maps.me be interneto praverčia Petroj , kaip ji rodo pavadinimus, ne arabiškai? Jei galit, atsakykit greitai, nes skrydžio bilietai man už 1.5 savaitės.

2019-09-10 10:27

Euli,
Atsakau greitai ;)

Mes užtrukom ilgai, kadangi jau ir karštis mušė (tempo ir taip neplanavom kelti), o ir atėjus prie Monastery ten praleidom nemažai laiko, tiek prie pačios Monastery, tiek už sekančios uolos, kur atsiveria puikūs vaizdai. Piknikas, taip sakant :) Dar pridėkim nemažai laiko vėl praleisto prie Treasury, kur ryte puikią atmosferą pagavom, ir mėgavomės tikrai netrumpai.

Iš esmės atsakymas toks - spėti galite, bet tas gali išeiti labiau skubus ėjimas tiesiai į tikslą, kas tiksliai nepatartina esant tokioje vietoje. Gal visgi nukirsti bent vieną atkarpą su kupranugariu (Nuo Treasury iki kavinės prieš pat prasidedant kopimui link Monastery)? Gal taip pataupysite laiko, ir grįžtant atgal jau matysite, ar turit pakankamai jo pamatyti, ką prabėgot į priekį ant kupranugario.

High place of sacrifice - nerašiau nieko, kadangi ten mes ir nekilom, o jei asmeninės patirties nėra, tai geriau visai nieko, negu iš interneto nutraukt informaciją. Rinkomės tarp trail'o į dešinę, ir tarp trail'o į kairę (jis ir yra į High place of sacrifice). Pasirinkome į dešinę. Abiejų įvykdyti ramiai nebūtume spėję, o bėgti nei noro, nei jėgų labai jau tiek nebuvo. Bet jeigu nakvojate ir renkatės eiti būtent trailu į High place of Sacrifice - puiku, pirmyn!

Paklysti tai neturėtumėt, tiek žmonių yra, tiek pažymėti takai. Bent jau link Monastery tai tikrai rasite kelią, o High Place of Sacrifice - to tako, kaip sakiau, nemačiau.

Viskas maps.me pažymėta normaliai. Bet iš esmės galit nesukti galvos - prie įėjimo yra dalinami žemėlapiai, pasiimsit popierinį ir užteks. Na, nėra ten klaidu, bent jau ne taip, kad baimintis labai reikėtų :) Viskas bus gerai.

2019-09-10 20:35

Labai labai ačiū jums už tokį greitą atsakymą.

2019-11-28 18:25

O nuomos kompanijoj neprašė tarptautinio vairuotojo pažymėjimo? Nes girdėjau, kad Jordanijoje reikia tokio.

2019-12-03 15:16

Sveiki,

Ne, tokio neturėjome. Ėjo EU teisės paprastai.