Italija: Sardinija, kai Lietuvoje ruduo...

2012-01-28 22:11

Patiko. Kai už lango -20 laipsnių šalčio, pasidarė šilčiau perskaičius. Šitiek skirtingų paplūdimių šiaurinėje salos dalyje radote. Pasirinkote turbūt idealų- aksominį sezoną Sardinijai, kai vanduo dar šiltas lietuviškam kūnui, o vakarų europietiškam išlepusiam kūnui per vėsus. Šią vasarą teko skristi į Bergamą ir iš jo, važiuojant į Milaną, man nepasirodė tinkamas miegui. Kai tuo tarpu praeitą žiemą su žmona miegojom Varšuvos Šopeno aerouoste. Man dar vienas masalas Sardinijoje- pilys, kaip supratau jų ten daug.

2012-01-29 01:03

Dar pasakojimo pradžioje skaitydama, kad tarpe tarp skrydžių galvojote apie Milaną, nebyliai klausiau - kodėl ne Bergamo?? Jei paklausite pačių tos vietos italų ką tame regione verta aplankyti, jie vieningai pasakys, kad Milaną galima praleisti, bet tik ne Bergamo - vįeną seniausių ir turintį didžiausią viduramžių palikimą Italijos miestų. Ypač turint tokį tarpą tarp skrydžių. Milanui reiktų bent dviejų dienų.
Šiaip dėkui - Sardinijos kryptis mokyklinių rudens atostogų metu atrodo gera idėja - turėsim omeny.:)

2012-01-29 10:41

Kai planavomės kelionę, niekur nebuvo informacijos, kad verta aplankyti Bergamą.Milaną labiau vaikai norėjo pamatyti, tačiau dabar turėsime omenyje ir sekantį kartą būtinai aplankysime jį.

2012-01-29 14:00

Keista, kad neradote pasakojimų apie Sardiniją - vien Mytripse trijų keliautojų pasakojimai... O paplūdimiai tai nuostabūs, tik negalvojau, kad spalį ten dar taip šilta, nes girdėjau, kad tai labai vėjuota sala, o gegužės mėnesį tai tikrai dar ,,nepasipliažinsi"... Reikės apsilankyti, nes myliu Italiją, o ir spalis man atostogoms labai tinka.

2012-01-29 15:18

Papuolė tikrai keletas vėjuotų dienų.Nežinau, gal čia mums su orais pasisekė, nes ir Lietuvoje ruduo buvo labai šiltas.

2013-01-11 19:23

sveikas.koks šaunuolis esi.puikią kelionę padovanojai šeimai.o jau nuotraukos.nieko neprikiši.esu buvus Italy.man patiko Jūsų aprašytas maršrutas.kolekcionuoju kriaukles.būtinai vyksiu pasiknaisioti po marmurinius akmenukus.ačiū labai už informaciją,nebereiks knaisotis po intern.dėkui.sudie.gerų Jums visiems kelionių.