Italija: AFI

2019-09-28 23:33

OO dėkui! ten nuotraukas įkeliant neina paredaguoti tinkamo dydžio?

2019-09-29 08:55

Nuostabi sala, o Sirakūzų senamiestis tiesiog nerealus. Noriu ten vėl :)

2019-09-29 18:16

Gerbiami mytrips administratoriai. Turiu įtarimą, kad buvo įsilaužta į keliautojo Silwio paskyrą.
Nes tikrasis Silwio iki šiol nuoširdžiai nekentė all fucking inclusive.
Tai negali būti tas pats žmogus.
Nebent pasimaišė protas.
Vakar mano tėvas rado, kad keliautojus globoja šventasis Rapolas.
Tegul mus aplenkia ligos...

2019-09-29 19:20

Pirmas - gal ir eina, bet kėliau tiesiai iš blogo, sunku čia po vieną rankiot :) Ačiū :)

Linosa - aš irgi. Negana man Sicilijos. Po šio karto supratau aiškiai, kodėl tiek metų sapnavau. Visai ne prieš ten išsikraustyt, kai jau pensija ateis. Nors dar greitai nebus :)

Samis - aha, kažkas man į protą įsilaužė. Nors, kaip rašiau, buvo verta finansiškai ir visaip kitaip :) Tik ar dar AFI važiuosiu, nuoširdžiai nežinau. Tikriausiai ne, bet neišsižadu. Į kokį nors pasaulio kraštą - gali būt.

2019-09-30 14:03

Cha, šią vasarą ir aš turėjau laimės pirmą kartą savo kailiu išbandyti AFI. Tiesa, ne Italijoj, o "tik" Bulgarijoj. Bet dėl daugumos pastabų ir pamislijimų tai galiu relate'int. Ypač dėl raukto snukio, mat "nėra ko valgyt" ir kalno lėkštėse palikto maisto. Ir atsiliepimuose viešbučio tripadvisoryje dažnai parašyta "prastas meniu". O aš sėdžiu, valgau tai šonkaulius, tai ėriuko kepsnį, tai midijas, troškintas pomidorų pastoje ir nesuprantu, kaip čia kažkam gali trūkti maisto. :)

Žodžiu. M, dar pora momentų - Pall Mall'as ir Lietuvoj vadinasi Rothmans. Man rods, jis visur dabar Rothmans jau bus nes eilinė kartą kažkur kažkas kažką nupirko.

O kaip ten buvo su greitai ateinančiom baudom - kiek tas greitai? Aš pernai rudenį kai Italijoj buvau, tai po to porą kartų kreditkė buvo nucharginta, nes "kažkas" domėjosi, kas vairavo tą autonuomos mašiniuką. Bet vat nu kažkaip jau metai praėjo, ir vis dar nieko... Gal sąžinė suveikė karabinieriams. :))

2019-10-01 09:26

Kokių smagių tipažų prižvejota. ) Turgus yra gėris, jau norėjau klaust kokią žuvį pirkot, bet laiku prisiminiau tą AI )))

2019-10-02 09:42

xvim - tai turbūt neateis. Kolegai atėjo per mėnesį gal. Autonuoma sureagavo dar greičiau, t.y. policijai duomenis perdavė ir savo eurus iš kortelės nusiėmė. Aš vis dar laukiu su jauduliu...

Aruna - aha, nieko nepirkom. AFI gi :D

2019-10-02 13:36

Nu tikėkimės. Ale jie ten pietuose visi užchilinę, niekur neskuba. Buvom rugsėjo gale, vienas pranešimas iš auto nuomos atėjo gruodžio gale, kitas vasarį. :) Tai su tokiais darbų tempais baisu, kad dar po trijų metų nepavytų "maloni žinia". :)) Nes, pasirodo, zarazos administraciniams pažeidimams pasidarę senatį 4 metus. Ne taip kaip pas mus, 12 mėn ir ramybė.