Graikija: Sala, kurioje stovėjo šeštasis pasaulio stebuklas – Rodo Kolosas

2012-11-10 22:12

Gražūs, šilti, vasariški vaizdai.,O tas Anthony Quinn Bay paplūdimys labai viliojančiai atrodo.

2012-11-11 22:15

Prisiminiau prieš kelis metus aplankytą Rodą. Esu buvęs Kretoje, Tase ir Chalkidikėje. Bet Rodas mano galvoje pirmauja pagal teigiamų įspūdžių gausą iš Graikijos salų. Faliraki paplūdimyje buvau vieną dieną- superinis. Gyvenome Teologos miestelio pakraštyje priešingame krante. Man įdomiausios buvo Kastelos ir Monolitos pilys bei Rodo tvirtovė. Paplūdimys labiausiai nustebino tarp Apolakijos ir Katavijos kairėje apačioje. Ten plentas ein pakrante, kur nori, ten sustoji. Visai tuščias. Aš ten fotografavau bangas, krantą, medžius. Ten buvo daugybė vandens atspalvių ir fotografavau jūrą. Nuostabus Epta piges tunelis visiškoje tamsoje basomis vandeniu. Mes irgi nematėme Petaludžių drugelių, nes buvome anksčiau, kol jų ten nėra. Man irgi nepatiko Lindos sukomercinimas. Užtat viešbučio darbuotoja su savo automobiliu nuvežė į Jalysos nusipirkti lauktuvių, kai jau buvome gražinę automobilį. Važiuojant nuomotu auto, viešbučio savininkė pridėdavo mineralinio vandens į mašiną, o grįžus, valgant klausdavo, ką matėm, patardavo ką pamatyti. Mums laukiniuose pliažuose net nereikėdavo maudymosi kostiumų. Savo įspūdžius išguldžiau:
http://keliautojas.blogspot.com/2009/12/rodas.html

2012-11-12 11:03

Na taip, Cesiau, reikia pripažint, kad turistus aptarnaut Rode neblogai jau išmokta. Bet va, ką rašai apie laukinius paplūdimius, tai lygiai taip pat pritariu, ir iš tikro, mane labai nustebino, kad tokioj mažoj saloj su tokia didele turistų mase atsiranda tokios didelės tuščių, laukinių pliažų ir neliestos gamtos atkarpos.

Linosa, AQB paplūdimys tikrai viliojančiai atrodo, bet aš pavyzdžiui nenorėčiau jame užsibūt dienos metu :) Labai jau ten smarkus "keptuvės efektas" :)

2012-11-12 12:08

Kadangi aš į šiltus kraštus patraukiu rudeniop, tai man tas ,,keptuvės efektas" spalio mėnesį visai praverstų :))