Ciao, Italija, aš dar sugrįšiu.

2011-07-20 09:16

Mhm, visai neseniai vėl aplankytos dauguma aprašytų vietų... Ojojoi, kaip mane nervino tie gėlių brukėjai :D o kadangi, kaip supratau, nebuvot užklupti lietaus Romoj, tai neteko išvyst dar vieno reginio - kai vos prasidėjus lietui tie patys indusai ir pakistaniečiai ar pan., nežiniai kur sudėję savo gėles, kaip tarakonai išlenda iš bet kokių plyšių ir laksto su skėčiais, kuriuos bando įkišt turistams, rėkaudami "umbrella, umbrella, cinque, cinque" :)

2011-07-20 09:32

:D:D Su skėčiais irgi matėme, tik nuo saulės :) ir su vėduoklėmis, ir su D&G bei pan. rankinėmis :):)

2011-07-20 09:35

Vis tas noras aprėpti neaprėpiamą. Man pasirodė, kad truputį pertrumpa kelionė, kad dar į Pompėją iš Romos važiuoti, juk gabaliukas kelio nemažas, o šiaip, tai smagu vėl pamatyti kadaise lankytas vietas. Beje, seniau beveik iš visų Romos fontanų buvo galima gerti, jei ne, kabėdavo lentelė, bet ne atvirkščiai, o ir tie indusai savo pardavinėjamo vabndens buteliukus fontanuose pildydavo, pats mačiau:)

2011-07-20 14:12

Kad nuskridus tūkstančius kilometrų, tie keli šimtai neatrodė daug :) Kas žino, gal daugiau neteks tose vietose pabūti - tai ir aprėpinėjome, kiek galėjome :) O fontanuose vanduo chlorkalkėmis atsiduoda, taigi tie laikai manau praeity.