Bolivija: aukščiau debesų ir geriau nei įsivaizduota

2015-12-17 20:02

Pavydžiu tokios kelionės, kai tik artėja šalčiai , aš pradedu pavydėt keliaujantiems į labai tolimas šalis. O mes indėnus praminėme kupstais, juokaudavome, kad jei gatvėje pamatai juodą, mažą panašų į kupstą - tai indėnas.

2015-12-20 00:13

Išsamus ir informatyvus pasakojimas. Įdomi ir tolima šalis pasidarė dar įdomesnė, bet artimesnė. Įdomu čia viskas: aukštis virš jūros lygio, panoraminiai vaizdai, viršūnės, tropikai, inkų palikimas, indėnai, kasdieninio gyvenimo ypatumai. Bolivijos vėliavos spalvos panašios į mūsų.

2015-12-21 11:00

Bolivija man imponuoja kaip nukentėjusi, pralaimėjusi kalio salietros karą. XIX amžiaus gale Čilė kariavo prieš Boliviją ir Peru. Čilė atplėšė plotus Atakamos iš Peru ir Bolivijos. Laimėjo kasyklas, kurių dabar nebereikia. Labiausiai pralaimėjo Bolivija, nes neteko išėjimo prie vandenyno, ji turėjo laivyną. Peru turi daug pakrantės, nukentėjo mažiau. Dabar svarbu tik uostai.

2015-12-21 15:20

Fantastika!!! Lapkriti teko lankytis Bolivijoje, skyrem tam 17 dienu iskaitant skrydzius. Marsrutu La Paz- Potosi - Uyuni - Copacabana - La Paz.Labai ivairialype ir idomi salis. Manau verta keliauti del ju gamtos, nes miestai gan skurdus ir didmiescius ner ka veikti, bet cia mano poziuris.