Austrija: Penkių dienų kelionė: Viena - Čekija

2015-09-03 16:15

Nesupratau nuo ko? < Wi Fi. Komfortas!!! Žvy-ga-vom!>

2015-09-04 12:53

Skaičiau ir nelabai supratau, tai beveik visą laiką konservais iš Lietuvos vežtais maitinotės? Austrijoj ir Čekijoj , kur puikios virtuvės?

2015-09-04 21:29

Sveiki, Tukai ir Aruna,
iš konteksto turėjote suprasti, kad mūsų kelionės biudžetas nebuvo prabangus, todėl aprašyme rašiau apie kainas ir ką mes valgėme. Yra skaitančių žmonių, kurie nori, bet gal mano, kad neišgali.

Žvygavom Vienoje - tai, tiesiog, džiaugėmės, nes vaizdelis Olomouco tame, vadinamame, hostelyje nebuvo toks "geras", kaip čia. Kai bookiniesi per Booking.com yra galimybė išsirinkti ne tai ko tikiesi. Pernai Prahoje turėjome kambarį svečių namuose su pusryčiais geriau nei šiais metais Vienos viešbutyje. Ir tik už 30 eurų.
Be to, tai emocijos, todėl parinkau žodį "žvygavom".
Aruna, Jūs teisi iš dalies, nes Vienoje mes austriškos virtuvės neragavome, nors kaip ji bebūtų puiki. Trims asmenims pietūs - 100 eurų - mums prabanga. Nebent Jūs žinote kitas vietas, kur pigiau arba Jums tie 100 eurų yra niekis.
Turiu pripažinti, kad Austrijoje mitome tuo, ką Lietuvoje suplanavome ir nusipirkome. Maistą pirkome ir Vienos "Auhof" prekybos centre.
Čekijoje gi, valgėme PC, kolonėlėse, bet nelankėme restoranų.

Tai mano pirmas rašinys apie savo kelionę. Išdrįsau paskelbti viešai ir gavau kritikos. Priimkite tai, kaip kelionės aprašymą. Gal įdėjau mažai nuotraukų ir todėl neatspindėjo viso to ką patyrėme.

Ačiū. Vaidas

2015-09-04 21:49

Vaidai,viskas tvarkoje.Man patiko jūsų kelionės aprašymo stilius. Juk svarbiausia keliauti! Kas kaip kur ir už kiek-ne taip svarbu.O jei žmogus įkelia čia gana nemažos apimties tekstą su foto- tai sveikintina!Sėkmės būsimose kelionėse! :-)

2015-09-04 22:12

Ačiū Zakai. Tai mano pirmas publikuotas viešas tekstas. Gera skaityti Jūsų įvertinimą, kad patiko mano stilius. Tobulinsiu jį.
Gal aprašiau per daug smulkmeniškai, bet galvojau apie tuos žmones, kurie skaitys dar nebuvę ten, kur buvome mes. Ir gal būt jiems palengvins keliones. Pagaliau, atsiras bendraminčių.
O mūsų pirmoji kelionė prasidėjo įkvėpta vieno žmogaus, kuris aprašė savo šeimos kelionę Supermamų saite.

2015-09-04 22:40

Sveikinu su pavykusia kelione ir geru aprašymu. Specialiai nereikia gerinti,- jei keliausi ir rašysi- bus gerai savaime. Perskaičiau dabar antrą kartą. Patiko linksmas, turintis savo stilių, nestandartinius žodžius tekstas. Lituanistė parašytų 10 už stilių.
Kelionės objektai man matyti. Mėgstu Olomoucą, buvau 3 kartus. Buvau tiek pat kartų Vienoje, o Šionbruno rūmai įdomiausi.
Dėl maisto. Pernai nakvojau Olomouce. Išsirinkau aludę centre, norėjau alaus ir knedlikų, neturėjau grynų kronų. Neaptarnavo. Nusipirkau alaus su užkanda parduotuvėje, viešbučio bare pavalgiau. O Latvijoje mėgstu valgyti prie turistinių objektų konservus, mėsos latviškus. Pavyzdžiui Priekulėje maitinausi prie Švedų vartų.
Sėkmės keliaujant ir rašant.

2015-09-04 23:21

Ačiū Cesiau. Iš tikrųjų nuskambėjo viena tikra teisybė: kelionės - jėga. Ir visai nesvarbu ar valgome lietuviškus konservus, ar austriškus (pyp) sumuštinius už 3,10 euro, ar lankomės nacionalinės virtuvės restoranuose. Visi - pagal galimybes. Bet svarbu emocijos, geros nuotaikos ir pozityvas, kurį parsivežame į Lietuvą. Kuriuo mes čia dalijamės.
"Be positive" - taip kartojo mano bičiulis, kai pirmą kartą atskridau į Airiją. 2007.
To visiems linkiu. Nebūkime pikti ir irzlūs. Kelionės gydo šitas mūsų ydas.
Nors, kai važiavome per Italiją, neatrodė, kad ten superiniai ir malonūs žmonės. Gal mes nepratę prie jų temperamento...

2015-09-05 06:17

Lasiniai, konservai, uzpilami makaronai - niekada nesame isvaziave i kelione automobiliu be siu " kelioniniu delikatesu ":) nieko nera maloniau kaip sedeti prie kokio nerealaus vaizdo, ar tai kalno, ar ezero upes panoramos ir valgyti lietuviskus lasinukus, ar tuos pacius konservus, tikrai buna skanu!! vietinius patiekalus megstam ir mes paragauti,bet jeigu kelioniniu biudzetas ribotas, tai nera padeties be iseities, nueinam i parduotuve ir nusiperkam tos salies gaminamos pvz duonos, pyrageliu ar tos pacios desros, skoniai tikrai skiriasi nuo musu lietuvisku. Pvz mano vyras, tai visada parduotuveje perka tos salies alu, ir jam tokia vietiniu patiekalu degustacija pati geriausia :) Vaidai, ir toliau rasykit, buvo idomu skaityti!

2015-09-05 11:47

Waidai, viskas gerai, be jokių pašalinių minčių klausimas buvo užduotas )), tiesiog kartais žmonės per nežinojimą taip daro. Nes ir Austrijoj prekybos centruose tikrai nėra baisiai brangiau nei pas mus, o maistas kitoks, todėl įdomu jį ragauti, o ne mūsų produktus vežtis arba apsipirkti pakeliui Lenkijoj, kur maistas pigesnis ir tuo pačiu vėl kitoks, nei pas mus. Vienoj tikrai brangu maitintis, bet paieškojus galima rasti ir pigesnių vietelių, tik jau tada reikia rimtai namų darbus ruošti ) . Svarbu, kad keliaujat ir tai jums yra įdomu ))

2015-09-06 21:41

Taip pat perskaiciau antra karta. Vaidai turi problema. As irgi nekenciu apsipirkinejimu kelioniu metu. Miesto dziungles irgi man nepatinka. Po tavo aprasymo Viena tikriausiai nepateks i mano norimu aplankyti vietu sarasa. As irgi kol kas ir namu darbu darytojas ir vairuotojas ir keliones biudzeto skrudzhas. Riekia kazkaip isjungti neigiamus dalykus. Man idomu kaip keisis tavo poziuris i keliones toliau.

2015-09-06 22:05

Sveiki visi, Tukai, Aruna, Zakai, Cesiau ir Tigrera.
Mes esame tokie keliautojai, kurie išvažiuoja vieną kartą metuose. Dirbame visus metus, kad turėtume tokius įspūdžius, kaip aprašyti. Bent jau kaip šie.
Ačiū visiems už mano rašinio gerą įvertinimą. Nesitikėjau.
Gal galite parekomenduoti, ką kitais metais aplankyti Europoje. Važiuoju savo automobiliu.

Waidas

2015-09-06 22:22

Sveikas Sami,
reikia tik sutarti su savo šeimos nariais prioritetus. Na, pas mane buvo kasmet šopinimaisi. Gal ne taip išsiauklėjau savo moteriškes...
Bet Viena negali būti išbraukta iš Tavo kelionių tikslų. Ją reikia pamatyti. Brangus miestas, bet verta. Kaip ir Roma, ir Atėnai..
Iš tikrųjų, maistas prekybos centruose ne brangesnis už mūsų. Tik reikia suprasti austriškai...
W.

2015-09-06 23:08

Jei keliauti automobiliu, siūlyčiau Rumuniją. Aš jei turėčiau kompaniją, važiuočiau į Transilvaniją: 7 vokiečių miestai pilys, Transfagarašano kelias, Drakulos tikroji pilis, Brano pilis plius kalnai. Todėl, kad pigiais skrydžiais sunku pasiekti. Viešbučiai geri. Prekybcentriai labai tvarkingi. Nebrangi šalis. Autostrados dar tiesiamos, tai pralėkti greitai neišeina. Transfagarašano kelią atidaro liepos pirmą dėl sniego. Geras ir nebrangus vynas. Nuvažiuojant tarpinė nakvynė Slovakijoje arba Vengrijoje.

2015-09-07 09:44

Austrijoj užrašai vokiškai )). Na, tokiu atveju irgi reikia namų darbus pasidaryt - bent jau pagrindinius produktus vokiškai pasimokyt )) O ir be kalbos nemanau, kad negalėtumėt apsipirkti - tikrai kažko neprisipirktumėt, kad negalėtumėt valgyt.
Iš kitos, pusės, gal tada mažiau šopintis, o paragauti normalaus maisto ))) ( bet čia tik mano pastebėjimas)
Dėl rekomendacijų, tai ką gali rekomenduot, jei pas jus, nesimato kokias šalis lankę esat. ))) Šiaip jau visa Europa atvira automobilinėms kelionėms. Vietų įdomių milijonai. Man pvz ir Prancūzijos atskiri regionai įdomūs, ir Rumunija, ir Italijos krūvą regionų nelankytų, ir Reino slėnis, ir Olandija, ir Belgija, ta pati Slovakija, tik pralėkimai, tai smagu būtų ten panaršyti, ir taip be galo galima vardint ))))))

2015-09-07 11:32

Siūlyčiau aplankyti Kroatiją, jei dar nesat buvę. Ir vaizdai nerealūs, ir kainos tiek apgyvendinimo, tiek maisto nėra baisios. O dėl vežamų savų produktų, išties nėr geriau kaip po kokių dviejų savaičių maitinimosi tikriausiom itališkiausiom picom, makaronais ar vokiškais šniceliais, išsitraukt kaimišką dešrą. Tada visi pirma apturi aromaterapijos seansą, paskui dešra iškilmingai pjaunama. Beje, nekart pastebėjau, kad lietuviškus mėsos gaminius labai jau vertina kempinguose gyvenančių užsieniečių šunes. Nors ir kaip auklėti, dresuoti, nustoja reaguot į šeimininkų kvietimus grįžt vieton, o sutūpę bent keli prie mūsų stalo žiūri Šreko katino akim. Galvoju, ar čia taip natūraliai tos mūsų dešros kvepia, ar iš tikro ten kaži ko tie ekologiški ūkinykai prideda. O išsitraukus lietuvišką pomidorą iš mamos sodo, kuris telpa dviejuose delnuose, sukrunta ir šunų šeimininkai - was ist das? Das ist litauische Tomaten - te, ragauk. Baisus smagumas stebėt, kaip jį ten varto, uosto ir net fotkina :)