Atostogos Ispanijoje (2 dalis Toledo, Consuegra, Cordoba

2012-03-21 21:16

Smagu prisiminti Kordobą. Čigonės ten ir mus atakavo, bet ne taip įkyriai. Kordobos mezquita tikrai sunkiai nufotografuojama ir apibūdinama. Vaizdai tarp kolonų išplaukę. Nerealūs kordobos kiemeliai su pusvazoniais gėlių ant sienų. Valgėme tokioje kavinėje ten, grojo kabaljero gitara, aš jį filmavau. Dabar matau tą vaizdą ir girdžiu tą muziką. Nuostabus tiltas per upę. O alyvmedžių ten neaprėpiama daugybė. Ačiū už įdomų aprašymą, nes įspūdžiai atgijo.

2012-03-21 21:46

Na štai, ,,pasivaikščiojau " ir po dieninį Toledą :) O man tavo nuotraukose Kordoba labai graži, planuoju ją būtinai aplankyti. Ir pralinksmino ta nuotrauka su čigone :) Lauksime tęsinio.

2012-03-22 08:12

Apokai, taip negalima, vėl nutrūko įdomiausioj vietoj :):)) Tai kas ten per tipeliai paskui jus sekiojo?

O ta nuotrauka su Inga ir čigone fone.... nereali...:)

2012-03-22 08:33

Su tais tipeliais taip ir baigėsi, nieks dabar nepasakys, ar man pasivaideno, ar iš tikro kažkas buvo, bet tuo metu tikrai buvo neramu...

O Cordoba tikrai graži, vien dėl Mezquitos ten važiuoti verta, tik man Toledo kažkoks artimesnis pasirodė, noriu ten vėl. Būna tokių vietų, kurios traukia, o kitos, kad ir labai gražios - ne.:)

3 dalis, manau, pasirodys greičiau:)))

2012-03-22 08:52

Pasižiūrėjau parkavimo vietą Cordoboje. Bus kaip vienas iš variantų, nes nemokamai parkuotis Cordobos, Granados centruose yra misija neįmanoma. O kodėl neužsukote į Granadą?

2012-03-22 09:19

Dariau, ta parkavimo vieta nėra nemokama, bet normos ribose, be to, jei pažiūrėsi į GOOGLE žemėlapį, šiek tiek vakaruose arba kairiau yra dar kelios nemažos aikštelės, gal ir nemokamų yra, o atstumas iki centro tikrai nedidelis pasivaikščioti.
Dėl Granados, tai kažkaip linosos pasiskaičiau, ir nutariau nevažiuoti, be to ir laikas tam nebuvo skirtas, o lėkti kiap akis išdegus nesinorėjo, ir taip per greitai prasinešėm, reiks grįžti.

2012-03-22 09:21

O tai koks tas romanas apie Toledą, kurį tu skaitei prieš 30 metų?

Dariau, o ar matei, kad agentūros vežtų į Granadą? Jei skrendi lėktuvu, tai tikrai atrastum ką veikti porą dienelių šiame mieste, bet jei keliauji automobiliu, tai tikrai yra daugybė vietų Andalūzijoje į kurias labiau verta užsukti. Bet Alhambra ir Flamenko Sakramontės urvuose Granadoje tikrai reikia pamatyti :) O pats miestas, tai eilinis didmiestis.

2012-03-22 09:56

Linosa, konkretaus romano neskaičiau, bet "rijau" visus istorinius ir nuotykinius, kiek tik tada buvo, ir , manau, kad kiekviename buvo minimi Toledo plienas, Toledo šarvai, Toledo špagos ir t.t., todėl tas pavadinimas giliai, giliai galvoj įkaltas, juolab, kad ir dabar tokių knygų nevengiu, gal tik kiekiai sumažėjo.

Tiesa, o gal kas stebėjo Flamenko Sevilijoj, lygtai ten yra tikrasis jo lopšys?

2012-03-22 10:20

Na, nuotraukose kur nors ir rašančiojo veidas galėtų pasirodyti. Nors vienoje kur nors, o tai laikas nuo laiko, norisi pamatyt kaip veikia laikas pažįstamus . Senstam? Jaunėjam? Ar visai neveikia?

2012-03-22 10:25

linosa, kažkaip jau seniai nebeseku kur veža agentūros, negaliu pasakyti nei su kuo veža nei kur veža :) Būtent dėl Alhambros ir Flamenco aš turėjau omenyje Granadą. Mes užsuksime, pasižiūrėsime, pernakvosime ir trauksime toliau.

2012-03-22 10:44

Alvydai, kad tas rašantis dar ir fotografuoja, nes nemėgsta filmuoti, todėl niekur ir nesimato, bet, kaip sakydavo senais laikais:- po mnogočislennym prosbam trudiaščichsia, radau vieną kadrą, ir specialiai įdedu.

2012-03-22 22:42

Ačiū Apokai, smagu paskaityti puikius įspūdžius! Ilgokai kažkaip čia tyluma mytripsuose buvo užsitesusi...

tie pasakojimai visad padeda ir savas keliones prisimint.. man vis taip sekės, kad kaskart lankant Ispaniją ten beprotiškai karšta būdavo. Todėl ir tos nurudusios pievos aplink vėjo malūnus labai "tvankius" prisimiimus ir sukėlė: karštas vėjas taip ir tvokstelėjo iš nuotraukų :-)

2012-03-23 11:04

mnogočislennye trudiaščichsia - labai ačiū.
Manau, kad dabar viskas yra žymiai geriau ir nieko netrūksta.