2016-01-04 12:12

Aš esu kol kas tik į Lenkiją vykusi, bet irgi faina, einu kur nori, pasuki ne te - atrandi dar įdomesnę vietą nei nurodo kelionių gidas. Skaičiau straipsnį: http://iveiksiuvisasbaimes.blogas.lt/su-automobiliu-po-europa-63.html, tad dabar su draugais irgi planuojame iki Pietų Europos patraukti. Gal kas kokių gerų automobilių nuomos punktų žinote, tikrai pagelbėtumėte :) Ačiū iš anksto :)

2016-01-04 14:44

Gerų nėra, o jei buvo, tai nereiškia, kad niekas nepasikeitė. Paskutiniu laiku viskas darosi tik painiau :) Nuomos kompanija - loterija. Galbūt, jeigu užsakinėjate tiesiogiai, o ne per tarpininkus, turėsite mažiau nesusipratimų, bet nuoma kainuos brangiau. Nors kaina labai sąlyginis dalykas, dažniausiai vietoje dar vis tiek priverčia papildomai susimokėti :( Šiaip tai aš taip primityviai skaičiuodavau - jei vienam keleiviui/vienai dienai gaunasi apie 8 eurus, tai kaina gera :)
Bet tikrai nemanau, kad jų paslaugų reikėtų atsisakyti. Paskutiniu laiku daug teko naudotis jų paslaugomis, todėl, jei kils klausimų, rašykite man asmeninę žinutę arba į paštą, o pradžiai pasiskaitinėkite čia Kuo daugiau žinosite, tuo po to mažiau netikėtumų lauks.