2011-01-19 18:44

Girdėjau, kad Europoje, už ES lėšas yra įsteigti nemokami kempingai. Vieną iš jų Estijoje išbandė mano vaikai su draugais, todėl galiu apie jį suteikti šiek tiek informacijos.
Jis yra Saaremos saloje, netoli kelto į Hiuma salą. Tiksliau persikėlus keltu ir pervažiavus tiltą iš Muhu į Saaremą, reikia sukti link Orissaare ir važiuoti į Joiste.
Nežinau kaip didesnių patogumų mėgėjams, bet jaunimui ten labai patiko, be to kai už dyką, tai nelabai yra kam priekaištauti :)
Kempingas yra ant jūros kranto, visi patogumai, dušas, židinys, aikštelė tenisui žaisti, pavėsinė, molas, netgi tualetas neįgaliesiems. Kiekvieną dieną atvažiuoja šeimininkė, viską iškuopia ir vėl išvažiuoja. Gal dėl informacijos stokos, bet žmonių beveik visai nebuvo, nors ilsėjosi rugpjūčio vidury.
Minusai : nėra nei karšto, nei geriamo vandens, o ir tas turi lyg kažkokį sieros kvapą, taip pat nėra smėlėto paplūdimio, bet maudytis galima nuo molo. Tačiau pavažiavus už Leisi, prie Murikos, Pammana pusiasalyje daug smėlėtų, tuštutėlių paplūdimių.
Gal kas dar žino ką nors apie tokius kempingus kitose šalyse, nes jaunimui per pigu niekada nebūna, o jau planuoja kur vykti kitais metais :)