2010-02-14 03:09

Sveiki svieto perėjūnai :)

Prireikė šiek tiek laiko, kad priprasčiau prie šito puslapio. Vos ne kasdien lįsdavau į road.lt pažiūrėti kas ten gero, bet kai jis atliko sabotažą niekur nebeėjau ir nerašiau. Dabar jaučiu, kad atėjo laikas čia įleisti šaknis. Tai turiu vieną klausimą. Daugelis pastebėjo, jog rašytojai perkelia savo straipsnius sakykim iš road.lt ir pastabesni nors ir naujai įdėtus būna jau paskaitę, tada gaunasi nieko naujo. Tai kaip siūlot daryt, sukelt čia iš road'o ar pamiršt ir pradėt naują rašalo partiją? Geriau dėt skaitytus ar neskaitytus pasakojimus?

2010-02-14 08:13

Aš šiek tiek pasikartosiu, bet dėl informacijos surinkimo vienoje vietoje geriau įdėkite ir senus. Yra juk čia ir neskaičiusių road.

2010-02-16 14:13

Jei būtų įdomi oficiali MyTrips.lt nuomonė - tai mes būtumėme UŽ! Jūsų pasakojimai patalpinti šioje svetainėje, pagelbėtų daug platesnei keliautojų auditorijai nei MyTrips.lt, Road.lt ar kitų kelionių svetainių lankytojams. Nuo šiandien, t.y. vasario 16 dienos, prie visų pasakojimų patalpintų MyTrips.lt svetainėje, prieigą turi ir visi facebooko nariai: http://apps.facebook.com/mano-zemelapis. O tai reiškia, kad Jūsų patarimai įkelti į šią svetainę nuo šiol yra prieinami ir naudingi daug platesnei auditorijai.

Ra
Ra
2010-02-16 21:54

o galima seną straipsnį perkelt taip, kad jis neatsidurtų pirmame puslapyje ir neklaidintų skaitytojų, kurie tikisi kažko naujo?

2010-02-16 22:42

Galima. Atsiūskite mums el paštu info [@] mytrips.lt norimą įkelti straipsnį / nuotraukas ir mes įkelsime tiesiogiai per duomenų bazę, nurodydami senesnę datą.