2013-07-26 11:02

Sveiki.

Gal kam teko susidurti su NE išankstine apartamentų nuoma Portugalijoje?

Planuojame keliauti automobiliu ir kai kuriuose taškuose ieškoti nakvynės vietoje. Tai puikiai veikė Kroatijoje. Gal keliavote tokiu būdu po abi minėtas šalis?

Kelionių aprašymuose ir forumuose informacijos apie tai labai minimaliai, skirtingai nei apie Kroatiją. Dėl to šiek tiek neramu prieš pasileidžiant į avantiūrą.

Ačiū iš anksto už bet kokią informaciją.

DKF
DKF
2013-07-28 12:37

Kažkiek keista, kad Portugalija - "neturistinė" šalis. Pravažiavome visa jos Atlanto pakarante nuo Ispanijos iki Faro. Pagrindinis "kontingentas" pliažuose visur buvo portugalai.
Nelabai ką galiu pasakyti apie apartamentus "pas privatininkus" konkrečiai, nors matėme ne vieną portugališką užrašą apie jų nuomą . Patys gi nakvojome mažuose viešbutukuose, moteliuose šalia vandenyno. Kai kuriuose buvo virtuvėlės. Nieko neužsakinėjom iš anksto, nes važiavome "be grafiko" - kur patiko, nakvojom, kiek patikdavo tiek važiavom.

Lyginant su Kroatija ten daug mažiau reklamuojamų nuomai apartamentų.

2013-07-29 09:48

teko ir man kadaise Portgaliją mašina apvažiuoti. Nieko nerezervavom iš anksto. Atvažiuojam į mietą/ miestelį, prisiparkuojam kažkur centre, paskui išeinam ieškoti nakvynės, tipo hostelio. Visada kažką rasdavom už 10-12 eur/žmogui. Keliavom penkiese. Tai buvo gal 2005 m.

2013-07-31 14:44

Dėkui abiems už info, nuteikia pozityviai. Tik kainos per tiek laiko ko gero bus padvigubėjusios, bet rizikuosim. Juolab, kad turim gan konkretų planą ir trūksta nakvynių tik kai kuriose tarpinėse stotelėse. Jau pusę puikių nakvynių pavyko gauti per airbnb.

P.S. DKF - aš irgi susidariau nuomonę, kad portugalai ne pilnai išnaudoja turizmo potencialą, bet tikiuosi kelionės metu nuomonė pasikeis.

2013-08-01 17:08

Trys pažistamos merginos važiavo pernai taip, be išankstinių nakvynių, tai sakė problemų nėra, bet kokiam kabake galit klausinėt, vidutiniškai jos mokėjo už naktį 40-50 eurų. Tai greičiausiai nebus problemos.

2013-08-02 21:47

Dėkui už info, Xvim. Per metus turbūt ne daug kas pasikeitė. Tik reiks pasimokyt portugališkų frazių tad. Forza Juventus. :)

2013-08-07 09:51

Sempre Forza, Cekavauskai :)

2013-09-07 11:33

Po kelionės išvada tokia:

Apartamentus ir visas kitas apsigyvenimo vietas geriausia rezervuotis iš anksto. Teko matyti "Aluga-se" iškabų, bet labai minimaliai. Tad manau egzistuoja NEsirinkimo galimybė ir (arba) neprognozuojama kaina.

Man asmeniškai labiau patinka žinoti kur ir kokiom sąlygom apsistosiu. Portugalijoj tikrai nemažai įvairių pasiūlymų. Nei viena vieta neteko nusivilti. Tad patarčiau atlikti namų darbus - rezultatas džiuginantis.

Visgi tiems, kuriems nesvarbu kur ir už kiek apsistoti - tokia avantiūra turėtų būti įdomi, nes Portugalija draugiška šalis.