A PHP Error was encountered

Severity: User Error

Message: Smarty error: [in html/head.tpl line 34]: syntax error: unrecognized tag: dataLayer.push(arguments) (Smarty_Compiler.class.php, line 446)

Filename: smarty/Smarty.class.php

Line Number: 1092

A PHP Error was encountered

Severity: User Error

Message: Smarty error: [in html/head.tpl line 34]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)

Filename: smarty/Smarty.class.php

Line Number: 1092

NUWARA ELIYA kalnuotos apylinkės ir žaliuojančios arbatos plantacijos… - mytrips.lt
Kelionės pasakojimai nuotraukos

NUWARA ELIYA kalnuotos apylinkės ir žaliuojančios arbatos plantacijos…

Komentarai (0) Spausdinti
NUWARA ELIYA kalnuotos apylinkės ir žaliuojančios arbatos plantacijos
Dar keletas nepasidalintų pasakojimų iš Šri Lankos.
Kaip jau rašėme anksčiau, centrinė Šri Lankos dalis mus apžavėjo kalnais, kriokliais ir nesibaigiančiomis arbatų plantacijomis.
Nuostabias keturias dienas praleidome Nuwara Eliya mieste. Sakytume, tai vienas gražiausių miestų kalvotoje Šri Lankos dalyje. Jį įkūrė arbatos augintojai britai.
Patys iš vietinių gyventojų lūpų išgirdome, kad Nuwara Eliya jie vadina “ Mažąja Anglija“ dėl vėsesnio ir drėgnesnio klimato bei “ angliško“ stiliaus architektūros- raudonų plytų namų.
Labai mums patiko Viktorijos parkas, kuris randasi pačiame miestelio centre, šalia autobusų stoties. Viskas taip idealiai sutvarkyta, apsodinta įvairiausiais egzotiniais augalais.
Kasdien čia užsukdavom, nes yra didelė žaidimų aikštelė vaikams, tad be abejonės, dukrytei patiko supynės, laipynės, čiuožyklos.
Įėjimo kaina 1 suaugusiam- 300 rupijų( $2).
Kita smagi atrakcija mums buvo: važinėjimasis vietiniais autobusais po aplinkinius kaimelius labai vingiuotais kalnų keliukais.
Lankėmės dvejose skirtingose arbatos gamyklose. “ Mackwoods Tea Plantation“ buvome pavaišinti arbata. Gidė pasakojo apie arbatos atsiradimo kelią, vedžiojo po fabriką. Matėmė, kaip yra apdirbamos arbatžolės. Šviežių žolelių kvapas ir dabar dar sklando palei nosį…
Vaikštinėjant po laukus, sutikome darbininkes, berenkančias arbatos lapelius rankomis. Darbas nepasirodė lengvas, ypač, karštą dieną.
“ St. Clair Castle“ vėl ragavome arbatos, tik šįkart, sėdėdami pilies restorane su vaizdu į krioklius ir į kalnus. Vaizdas vertas milijono!
Vieni kriokliai matomi iš tolo, o iki kai kurių- galima ir nuvažiuoti. Nepatingėjom, ir mes užlipom į “ Ramboda Falls“. Užsiropštę į kalno viršūnę, pailsėjom, Lani spėjo ir išsimaudyti.
Pilnos dienos įspūdžių. Grįžtame į viešbutį pavargę. Geriam šiltą arbatą ir įsisukame į šiltą kaldrą, nes vakarais temperatūra ne juokais atvėsta…
2016 gruodis, Šri Lanka

Daugiau nuotraukų ir įdomių pasakojimų www.GoLaniGo.com
NUWARA ELIYA kalnuotos apylinkės ir žaliuojančios arbatos plantacijos… NUWARA ELIYA kalnuotos apylinkės ir žaliuojančios arbatos plantacijos… NUWARA ELIYA kalnuotos apylinkės ir žaliuojančios arbatos plantacijos…
Jūsų komentaras:
 
Booking.com


Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.