Turbūt populiariausias tarp lietuvių slidinėjimo kuorotas Slovakijoje yra Tatrasnska Lomnica. Tai vienas seniausių Aukštųjų Tatrų kurortų bei slidinėjimo centrų ir yra didesnis už Jasną ar Štrbske Pleso.


Tatrasnska Lomnica centras yra įsikūręs Lomnický štít papėdėje, 850 metrų aukštyje virš jūros lygio. Slidinėjimo trasos išsidėstę 2196 – 785 metrų aukštyje. Bendras trasų ilgis sudaro maždaug 7,2 kilometrus. Čia rasite 2 sudėtingas trasas, 5 – vidutinio sudėtingumo ir  2 – lengvas. Visos trasos aprūpintos moderniais keltuvais, veikiančiais nuo 9 iki 16 val., ir sniego patrankomis.


Skalnate Pleso – vienas populiariausių Tatrasnska Lomnica slidinėjimo regionų. Jis įsikūręs 1751 metrų aukštyje. Ant jo prasideda greitojo nusileidimo trasa, todėl ši vieta labiau tinka patyrusiems slidininkams.

Ant Lomnicke Sedlo aukštikalnės prasideda dvi juodosios trasos greitam nusileidimui ar slalomui. Tačiau jos tinkamos slidinėti tik tuomet, kai yra daug sniego.


Skalnate Pleso su Štart jungia vidutinio sudėtingumo trasos. Geros ir ilgos, tinkančios tiek pradedantiesiems, tiek jau mokantiems slidinėti.

Tatrasnska Lomnicoje gausu įvairių viešbučių, privačių pensionų. Veikia daugybė kavinių ir barų. Naktimis dirba diskotekos bei naktiniai klubai.


Tatrasnska Lomnicoje paprastai būna daug sniego, todėl slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio pradžios iki balandžio vidurio ar net gegužės pradžios.

Daugiau informacijos rasite: www.vt.sk/tatranska-lomnica

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *