Štrebske Pleso yra aukščiausiai įsikūręs Slovakijos slidinėjimo kurortas, todėl čia sudarytos puikios sąlygos slidinėti, o sezonas tęsiasi ilgiau nei bet kur kitur šalyje. Aukščiausia trasų vieta įrengta 1825 m. aukštyje, o trasų aukščių skirtumas siekia 490 metrus. Ši vietovė labai populiari tarp slidinėjimo entuziastų, šuolių nuo tramplino mėgėjų, mat čia pastatyti net du tramplinai, bei snieglentininkų. Ypatingas šlaitų reljefas pritraukia netgi taip vadinamo friraidingo mėgėjus. Jiems čia sudarytos puikios sąlygos.


Štrebske Pleso įsikūręs ant to paties pavadinimo ežero kranto Mlinickos slėnio pradžioje. Trejose vietovėse įrengtos 9 trasos, kurių bendras ilgis sudaro maždaug 7,21 kilometrus.


Štrebske Pleso trasos yra ilgos, bet ne stačios. Iš jų 3 – vidutinio sudėtingumo ir 2 – lengvo. Visos jos vakarais apšviečiamos ir aprūpintos sniego patrankomis ir keltuvais.


Štrbske Pleso keltuvų darbo laikas 8.30 – 16.00 val. Nuo automobilių stovėjimo aikštelės iki slidinėjimo trasų važinėja autobusas.

Daugiau informacijos rasite: www.vt.sk/strbske-pleso

One thought on “Slidinėjimas Slovakijoje. Štrbske Pleso”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *