Birželio 17d. Antradienį naktį 4val. važiavome iš Vilniaus į Kauną, Alytų, Lenkiją, Čekiją. Brno nakvojome viešbutyje.
Birželio 18d. Trečiadienį ryte važiavom į Austriją apie 2valandas. Iki pasienio apie 20km. Apie puse vienuolikos buvom Austrijoje. Važiavom į Vieną apie 90km. Vienoje apie 2valandas pasivaikščiojom ekskursijos metu aplankėm imperijos simbolį – Haesburgų rūmus, Rotušę, vieną didžiausių Austrijos bažnyčių šv. Stepono katedrą, Garsiąją Vienos Opera, paminklą imperatoriai Marijai Teresei, ten buvo įdomu. Po kurio laiko mes savarankiškai pasivaikščiojom mieste, apžiūrėjom ir pirkom parduotuvėse. Man patiko Austrijoje Paskui važiavom per Austrijos Italijos alpes, matėm krioklių, važiavom pro tunelių grožėjomės kalnais, pievomis, miškais, upių slėniais, tipiškais kalnų kaimeliais. Vėlai važiavom į viešbutį Italijoje. Viešbutyje 3 žvaigždės, ten gražus kambariai ir man patiko Prie viešbučio yra baseinas
Birželio 19d. Ketvirtadienį ryte 9:15val. susitikom ir laukėm autobuso ir važiavom Gardalandą. Tai Italijos parkas, važiavom apie 1h. Gardalande nuo 10 iki 18h. Žaidėm kaip ilgai aštuonias valandas. Ten buvo daug žmonių. Mums labai žiauriai patiko ten. Buvo ilgai karšta, o mes su draugais važiavom su traukiniu, ten mes sėdėjom, o drabužiai šlapi visur. Kaip pirmą kartą, tai patiko Neitikėtinu greičiu skritome ,, Stebuklingais kalneliais ‘‘ , supurtys viršgarsinis lėktuvas, ,, Mėlynasis tornado‘‘ , mįsles mins paslaptingos šventovės. Ekspedicija po Egiptą, ieškant faraonų lobio, safaris laukinių gyvūnų šalyje, marcipaninė elfų karalystė, ,, Skraidanti sala‘‘ privers sušukti: ,, Sito tikrai nesitikėjau‘‘. Gilių jūra, puošnus parko takeliai egrotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Po Gardalendo važiavom į viešbutį. Ten viešbučio 3 žvaigždės, buvo puikus kambarys, šalia baseinas, netoli prie jūros apie 500 metrų. Ten man patiko, paskui ėjom prie jūros vakare apie 20h ar 21h maudėmės. Šiltas vanduo. Prie jūros buvo mažai žmonių. Man ši diena labai patiko.
Birželio 20d. Apie 8val. važiavom i Veneciją. Venecijoje atvykom Puntą. Sabionui uostą. Plaukėm laivu į Veneciją. Ten nešvarus vanduo, bet gražus miestas. Ekskursijos metu aplankėm šv. Morkaus aikštę ir baziliką, Rialto ir ,, Atodūsių‘‘ tiltus. Po to savarankiškai pasivaikščiojom mieste, pirkom. Po kurio laiko pasinertėm į Venecijos gatvelių šurmulį. Apie vieną valandą trisdešimt minučių savarankiškai pasivaikščiojom, plepėjom, pirkom, sėdėjom ir pailsėjom, plaukėm gondola apie 30min. Po kurio laiko mes laukėm laivo ir plaukėm. Vakare atvykom į vieną geriausių Italijos Lido di Jerolo kurortų. Prie viešbučio plaukiojom baseine, paskui prie jūros deginausi, maudžiausi. Lauke buvo karštas oras, tiek daug žmonių. Venecijoje Centre tiek daug balandžių paukščių Ten man patiko. Prie viešbučio pasivaikščiojom parduotuvėse, pirkom, plepėjom. Man patiko vakare pasivaikščiojom, buvo daug žmonių, bet vakare buvo šiltas oras. O Lietuvoje šaltas. Po parduotuvių ėjom į viešbutį.
Birželio21d. Šeštadienį važiavom į Austriją apie 450km ar 550km atvykom į Austriją. Autobuse miegojom, nes pavargom ir plepėjom. Trumpam sustojom Zalcburge. Pažintis su miestu senamiestis, Mirabelės sodai, Getreidegasse….. Ausrijoje pasivaikščiojom mieste, buvo įdomu. Pasivaikščiojom parke ( sode ), karaliaus rūmai. Buvo gražus. Karalius sugalvojo ir padarė 28 nykštukus. Kaip įdomu. Po kurio laiko savarankiškai pasivaikščiojom ir pirkom suvenyrus senamiestyje. Paskui grįžom į autobusą ir važiavom į Čekiją. Čekijoje atvažiavo į viešbutį apie 24val. naktį. Viešbutis tas pats, kaip pradžioj. Tai normalus kambarys.
Birželio 22d. 9:15val. važiavom per Čekiją, Lenkiją ir Lietuvą. Autobuse miegojau, rašau dienoraštį, plepėjom, juokavom, valgėm, žiūrėjom nuotraukas fotoaparate. Mes labai pavargom ,nes labai mažai miegojom . Žiūrėjau pro langą. Toks geras oras. Pas mus 5 dienas geras oras puikus, o 1d. iš pradžių lijo lietus. Ilgai važiavom. Po valandų važiavom į Alytų, Kauną ir liko 2 ar 1 valandas į Vilnių. Susitikom su tėvais Vilniuje
Mes važiavom apie 4650km, kaip toli. Vairuotojai buvo 2vyrai. Mes dalyvavom Vienoje Gardalande, Venecijoje, Zalcburge. Kaip įdomu buvo. Gidė buvo super, todėl švelni,rūpestinga, gera, padeda. Gardalende mokėjom 24,5 eurai. Venecijoje po 20 eurų, man labai patiko plaukti gondola Norėčiau dar kartą kartu nuvažiuot kur nors

11 thoughts on “Autobusu į Austriją, Italiją”
 1. Tiems, kas ieškos jūsų aplankytų vietų, mažytis patikslinimas – ne Aldensnes, o Andalsnes 🙂

 2. O turite Norvegijoj pas ką pasiskolinti automobilį? Nes nuomos kainos ten didžiulės, o be mašinos ten ne kažką ir pamatysite

 3. Čia kartais komentuoja ne dar vienas feikinis keliautojas, po kuriuo administratorius prisidengęs? Paskutiniu metu daug tokių pagal vieną kurpalių sukurtų atsirado.

 4. hm, buvo gudrus bandymas kažką reklamuoti, bet kai net nuoroda neaktyvi įdedama, tai nepavyko net iki ištrynimo pasireklamuoti 🙂

 5. Aš tikiuosi, kad jūs čia ne Linosą kaltinate kažką reklamuojant? ;). Nes kai iš vidurio diskusijos kažkas ištrinama, tai įvairiai gali atrodyti ;).
  Beje, Binga, atsiprašome, kad čia ne į pasakojimo temą nukrypome.

 6. Aha, sorry už offtopic – vėliau pašalinsim nesusijusius komentarus 😉
  Kodėl ką aš darau viskuom kaltas ir visus (ypač rašytojus atrodo) kaltinu? Reklaminius pranešimus ištryniau, o ir atsakiau todėl, kad vėl nelikčiau kaltas, kad kažkokius bilietus reklamuoju, nes tas jau bandoma įteigt.. Patikėkite tokių žmonių kur rašo pranešimus su reklaminėmis nuorodomis Lietuvoje šimtai, jei ne tūkstančiai, tai jie bet kurią dieną (gavę užsakymą) gali po keliasdešimt užsiregistruot ir primėtyt visuose aprašymuose. Ir apie tai reiktų painformuot el. paštu ar FB, kad greičiau pašalintume, o ne spėliot.

 7. Kai pats feisbuke dalinatės ir reklaminiais straipsniais bei teigiate, kad dalinsitės viskuo, net ir konkurentų info, tai nebe atrodo, kad šie reklaminiai komentarai yra be jūsų žinios.

 8. Mielai galiu prijungti ne vieną rašytoją prie Facebook paskyros, jei tik turėsite ką kas antrą dieną dėti be „reklaminių” ar plačiajai keliautojų visuomenei įdomių straipsnių. Kas norėtumėte ten pasireikšti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *