Kaip seniai kaip seniai mes čia buvom… ir kaip norisi vėl sugrįžti. Na žinoma, ir vėl tas pats… ir kodėl visur norisi sugrįžti?
Dienos išvyka, jei esat kur nors čia 🙂 (Nuo Zalcburgo iki Jägersee apie 90 km).

Tai vieta, ieškantiems kažko ramaus, romantiško, ir… kartu didingo, įspūdingo, nepakartojamo… o gal, tiesiog, kažko gražaus…

Man jau pats Jägersee vertas išvykos (aplink jį galima apeiti, yra takai). Bet jei netingit, jei turit laiko ir noro… „Užkopkit“ iki Tappenkarsee.
Žinoma, mes nebuvom tokie „netinginiai“ ir savo kopinėjimą pradėjom ne nuo pačios Jägersee pradžios (kur stovi užeiga), bet nuvažiavom iki ežero pabaigos. Tada bereikėjo lipti kalnan geros pusantros valandos. Jei eisit pėsčiomis nuo pat pradžios (užeigos) – prireiks virš trijų valandų (į vieną pusę). Oi, ką aš čia… jei nuo užeigos pradėsit…

Na, geriau važiuokit į kitą ežero pusę. Ten yra aikštelė, rodyklės ir – pirmyn.

Kopiant“ (na, aš galėčiau ir be kabučių čia rašyt, nes oi kaip gaudžiau tą kalnų orą… :-)) vis galima pasigrožėti apačioje liekančiu Jägersee, kažkur mus išmaudo mažo kriokliuko lašai. Bet atgaiva – gerai.

Vis aukštyn, vis aukštyn ir… tada man tikrai atvipo žandikaulis.

Paskui nukulniavom iki trobelės… o skanumas tų dalykų, net pamiršau, kad kopti reikėjo!

Kažkas išsineša gitarą, dainos apie kalnus… taip gera, nors imk ir dainuok kartu…

o teksto tai nežinom… tiek to, šį kartą nedainuosim… gal kitą kartą, kai vėl čia grįšim…

Šiek tiek info ir vaizdų http://www.rauschenbach.de/salzburger/tappenkarsee.htm
http://www.wagrain-kleinarl.at/en/summer/hiking/hiking-trails.html
http://www.tappenkarseehuette.at/

7 thoughts on “Austrija: Neturistinės Alpės. Jägersee – Tappenkarsee.”
  1. tikrai, nuotraukos pašėlusiai gražios, reikės prisiminti, ką gi aš mačiau Portugalijoj.

  2. Šaunus pasakojimas:). Ačiū. Šiokios tokios naujos info irgi radau. Ypač apie auto nuomą, nes kaip tik kur važiuojam, tai vis kitaip…
    22 išskrendam į Lisaboną. Maršrutas: Lisabona/Portas/Lisabona/ Madeira ir jau atgal namo. Planuojame apvažinėti visą tos krypties pakrantę, bet, kaip visada, labai neaiški man ta auto nuoma..:(. Juolab, kad mašiniuko reikės ir Madeiroje… Gal kažką Dar galite patarti? Per kokią nuoma darėtės pirminę rezervaciją?

  3. Smagu buvo perskaityt, iš naujo prisimint savo paties kelionę. 🙂 Mielai dar ir dar grįžčiau tenai.

  4. Gal Terrai jau pasenusi informacija, bet automobilį rezervavau per AirAuto. Specialiai nesirinkau šios firmos, tik pagal užklausą parinkau pigiausią variantą. Viskas buvo gerai, tik dar galėjau pasirinkti su dyzeliniu varikliu, būtų buvę šiek tiek pigiau važinėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *