Mažųjų keliauninkų Ukrainoje laukia nauja atrakcija. Zaporožės regione įsikūrusiame Akimovkos kaime gyvena keistuolių pora, kuri net 10 gyvenimo metų paskyrė kurdami pasakų pilį. O dėl jų panašumo į populiarių animacinių filmų herojus, vietiniai gyventojai juos praminė Šreku ir Fiona.


Anatolijus ir Larisa Galitskiai labai myli vaikus. Taigi vieną dieną jie nusprendė pastatyti pilį ir joje įkurti kavinę, kur mažieji su tėveliais galėtų pažaisti aplinkoje, primenančioje pasakų pasaulį. Pilies interjeras suprojektuotas taip, kad primintų scenas iš populiarių animacinių filmų istorijų. Kiemas netrukus turėjo užsipildyti sūpuoklėmis ir karuselėmis.


Bet, deja, realiame pasaulyje taip pat egzistuoja piktadariai, o Galitskių šeimos atveju tai – vietos sanitarijos departamentas, kurie tiesiog neleido atidaryti viešosios kavinės, stovinčios seno sąvartyno vietoje. Po keleto nesėkmingų mėginimų įtikinti valdžios institucijas patvirtinti jų projektą, pilies šeimininkai pagaliau nusprendė atsisakyti savo pradinių sumanymų ir pavertė pilį gyvenama rezidencija.


Visa Šreko ir Fionos pilies konstrukcija užima 300 kvadratinių metrų plotą. Joje yra trys didelės salės, miegamasis kambarys ir didžiulė virtuvė. Iš šešių pilies bokštų, tik vienas yra tuščiaviduris, o likę – tik „dėl akių”. Kadangi nebuvo leista pilyje įrengti kavinės vaikams, Anatolijus ir Larisa pilyje jiems dabar organizuoja ekskursijas. Neverta net minėti, jog mažieji visada į juos kreiptis kaip į Šreką ir Fioną.


Šreko ir Fionos pilis taip pat labai išpopuliarėjo tarp jaunavedžių, kurie atvyksta čia fotografuotis. Šeimininkai visus pageidaujančius pasižvalgyti į pilį įleidžia nemokamai. Užsukite, jei keliausite su vaikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *