Nuo 2009 metų Čikagoje galima aplankyti vieną žymiausių Pasaulyje apžvalgos aikštelių, vietinių vadinamą tiesiog “Skydeck” (liet.k. dangaus denis).


Aikštelė įkurta 103-ajame “Willis Tower” (liet.k. Vilio bokšto?) dangoraižio aukšte, iškilusiame net 412 metrų virš žemės.


Tikriausiai neverta net minėti, kad iš tokio aukščio galima apžvelgti visą Čikagos miestą, lyg iš paukščio skrydžio. Sakoma, jog  giedrą dieną matomumas iš šios apžvalgos aikštelės siekia net 80 kilometrus ir matosi ne tik Ilinojus, bet ir greta esančios valstijos – Indiana, Viskonsinas ir Mičiganas. Įspūdis nepakartojamas!


Willis bokšto fasade kyšančios, maždaug 3 metrų aukščio ir 3 metrų pločio stiklinės apžvalgos aikštelės yra vienas iš didžiausių Čikagos traukos objektų. Paskaičiuota, kad per metus jas apsilanko apie 1,3 milijonai turistų.


Bokšto lankymas mokamas. Suaugusiems bilietas kainuoja ~$18, vaikams ~$12. Patekti į pastatą galima iš Jackson’o bulvaro, esančio pietinėje dangoraižio pusėje. Į apžvalgos aikštelę lankytojus kelia 2 liftai ir jais kelionė į viršų trunka vos 15 sekundžių.


Daugiau informacijos apie Willis bokštą ir jame įrengtą apžvalgos aikštelę rasite internetinėje svetainėje: www.theskydeck.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *