ParaParkas yra pirmasis tikroviškas loginis išsilaisvinimo žaidimas Vengrijoje ir greičiausiai netgi visame pasaulyje. Pirmą kartą atidarytas 2011 m. birželio mėn. Budapešte, ParaParkas kaip mat susilaukė didžiulės sėkmės ir dabar yra gausiai lankomas tiek vietinių gyventojų, tiek turistų.


ParaParkas – tai labai neįprastas rūsys, įsikūręs Gondozópark baro požemiuose. Jei nusprendžiate nusileisti į jį, reiškia esate pasiryžę žaisti. Prie įėjimo visus ParaParko lankytojus pirmiausiai pasitinka žaidimo organizatoriai, kurie per maždaug 5 minutes supažindina dalyvius su žaidimo taisyklėmis, informuoja, kaip naudotis rūsyje aptinkamais instrumentais, paaiškina ką galima liesti ir prie ko pirštų geriau nekišti… O tada elektrinės durys užsidaro ir jūs turite  tik lygiai 60 minučių ( nė minutės daugiau ar minutės mažiau), kad iš šio rūsio išeitumėte.


Nepaisant to, kad „ParaPark“, išvertus iš vengrų kalbos, reiškia “baimės parką”, bet jame iš tikrųjų nėra ko bijoti. Rūsyje gali apsilankyti netgi mažamečiai vaikai, tiesa su suaugusių priežiūra. Čia niekas negąsdina dirbtinio garso ar specialiais vaizdo efektais. Adrenalinas lankytojus užlieja bandant išsivaduoti iš rūsio, o tai padaryti galima tik išsprendus jame aptinkamus galvosūkius, mįsles ir užduotis. Tai yra komandinis žaidimas iš mini 2 ir maksi 5 asmenų grupės. Norėdami laimėti žaidimą lankytojai turi kruopščiai išnagrinėti kiekvieną rūsio milimetrą, išanalizuoti kiekvieną jame aptiktą ženklą ir daiktą, išspręsti komandos užduotis… Tai dažnai juos priverčia pasijausti lyg meniniame veiksmo filme ir sunku net aprašyti, koks pasitenkinimas kiekvieną užlieja, kai, tiksint paskutinėms sekundėms, jiems pagaliau pavyksta atrakinti duris ir išsivaduoti. Bet ar sėkmingai jums pavyks padaryti tai – priklausys tik nuo jūsų suburtos komandos. Jei, pasibaigus nustatytam laikui ir nuskambėjus signalui būsite neišnarplioję visų paslapčių, durys vis vien atsidarys, bet būsite gėdingai pralaimėję žaidimą.


ParaParkas nuolat plečiamas, jame diegiamos naujos idėjos. Neseniai buvo sukurtas antras žaidimo lygis ir šiuo metu ruošiamas – trečias.

Norėdami aplankyti ParaParką būtinai rezervuokite laiką iš anksto. Tai galite padaryti internetu: parapark.hu/reservation.

ParaParko adresas: Vajdahunyad utca 4, Budapeštas, Vengrija
Tel: +36209869196
Darbo laikas: antradieniais – sekmadieniais nuo 13:30 iki 24:00 val.
Pramogos kaina
: HUF 9000 (visai komandai)
Daugiau informacijos rasite
: www.parapark.hu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *