Šalia Gardos ežero, tarp  Peschieros ir Lazise miestų, įsikūręs Gardalendas –  trečias pagal populiarumą pramogų parkas Europoje bei didžiausias atrakcionų parkas Italijoje. Adrenalino mėgėjai čia gali išbandyti net 6 ekstremalius ir 26 paprastesnius atrakcionus, o tiems, kas ieško ramesnio laisvalaikio praleidimo, Gardalendo atrakcionų parkas gali siūlyti begalę kitų pramogų. Čia veikia 4D kino teatras, scenose vyksta animaciniai pasirodymai.


Taip pat įdomu apsilankyti Gardalendo akvariume, kuriame gyvena daugiau kaip 150 rūšių povandeninio pasaulio gyventojų rūšių. Čia išvysite jūrų liūtus, galėsite pakeliauti stikliniu povandeniniu tuneliu, pačiupinėti ryklio kiaušinį ar stebėti rajų maitinimą.


Pirmą kartą Gardalendo parkas lankytojams duris atvėrė 1975metais. Nuo to laiko jis stipriai išsiplėtė ir išpopuliarėjo. Teigiama, kad dabar kasmet jame apsilanko beveik 3 milijonai lankytojų.


Tarp žymiausių parko linksmybių yra: Stebuklingas kalnas, viršgarsinis lėktuvas “Mėlynasis tornadas”, Mamutas, Atlantida ir kiti atrakcionai.


Parko takelius puošia pasakiškų gėlių jūra ir egzotiškų sodinukų labirintai. Išpuoselėtas parkas suskirstytas į temines zonas, kurios kuria atskirų magiškų pasaulių nuotaikas.


Gardalendas savo lankytojų laukia beveik ištisus metus, o linksmybių, kaip jau supratote, čia ras ir patys mažiausi, ir didžiausi. Parko lankymui vertėtų paskirti visą dieną (mažiausiai). Darbo grafiką ir valandas galite rasti čia: www.gardaland.it/calendar-opening-times.


Vienos dienos bilietas suaugusiam į Gardalendo atrakcionų parką kainuoja € 36,50; vaikams € 30,00. Žinodami tikslią numatomo apsilankymo datą ir, įsigydami bilietus internetu, galite šiek tiek sutaupyti: www.gardaland.it/prices-tickets. Nuolaidos taip pat taikomos šeimai, studentams, senjorams ir t.t.

Kaip nuvykti?

Gardalendo pramogų parką nesunku pasiekti automobiliu iš Milano ar Veronos, važiuojant greitkeliu Milanas – Venecija. Išsukite iš autostrados ties mokėjimo punktu pavadintu “Peschiera del Garda” ir Gardalendas pasitiks jus vos už poros kilometrų.


Parką taip pat lengva pasiekti traukiniu iš Milano ar Veronos. Vėl, išlipkite “Peschiera del Garda” traukinių stotyje. Iš stoties iki Gardalendo kas 30 minučių kursuoja nemokamas autobusas.

Geros nuotaikos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *