Savaitgalio kelionės: kur vykti?

Keliones mėgsta beveik visi, tačiau ne visi turi užtektinai laiko keliauti. Darbai, vaikai, augintiniai ir kiti rūpestėliai dažniausiai labai apkrauna kasdienybę ir tokiu atveju toks malonumas kaip kelionės dažnai tampa antraeilis pasirinkimas. Tiesa, nebūtinai, kadangi puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninės rutinos yra savaitgalio kelionės, kurios gali būti ir yra labai pigus atsipalaidavimo būdas.

Čia rasite sąrašą vietų, kur verta keliauti porai dienų. Taip pat nurodysime kelias pagrindines kryptis, kurias dažniausiai renkasi lietuviai. Jos džiugina ne tik maža kaina, tačiau ir įspūdžių gausa.

kalnaifoto

- Viena mėgstamiausių krypčių savaitgaliui yra Zakopanė. Čia jus nustebins ne tik nuostabi gamta, tačiau taip pat ir aktyvių pramogų gausa. Pavyzdžiui, šis taškas labai rekomenduojamas tiems, kurie mėgsta slidinėti. Nuskristi į Lenkijos pietus galima gana pigiai, o viena nakvynė tikrai nekainuos daug.

- Vokietijoje labai dažnai lankoma Saksonija. Tai santykinai gana nedidelis miestelis. Kai kurie teigia, kad jis atrodo tarsi iš atviruko. Džiugina ne tik nuostabi gamta, tačiau taip pat ir draugiški žmonės, mielos parduotuvės. Čia dažniausiai keliaujama, kai norisi smagiai pasivaikščioti ir pasimiršti nuo kasdieninių rūpesčių.

- Savaitgalis Romoje skamba kaip pasaka? Tačiau ši pasaka gali virsti realybe. Svarbiausia, kad skrydžių kainos tikrai nebūtinai yra didelės. Tiesiog reikia sekti paskutinės minutės skrydžius, kurie Jums leis keliauti gana pigiai.

- Taip pat dažna kryptis yra Čekija. Konkrečiai – Praha, kadangi tai puiki galimybė pamatyti nuostabų šio miesto senamiestį, kuris labai dažnai vadinamas vienu gražiausiu senamiesčių visoje Europoje. Tai – ne tik architektūra, tačiau ir kultūra.

- Savaitgalis Stambule taip pat yra viena iš galimybių. Kai kurie pergyvena, kad šis miestas yra brangus ir savaitgalio kelionė gali labai brangiai kainuoti. Tikrai ne. Svarbiausia sekti pigius pasiūlymus ir per daug nemąstant jais pasinaudoti.

Yra labai daug įvairių keliavimo krypčių. Kol vieni nori aktyvesnių atostogų, kiti renkasi kur kas pasyvesnius maršrutus. Juk galiausiai svarbiausia yra tai, kad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas jam suteikia galimybę atsipalaiduoti.

storyLazyload();