Keliones mėgsta beveik visi, tačiau ne visi turi užtektinai laiko keliauti. Darbai, vaikai, augintiniai ir kiti rūpestėliai dažniausiai labai apkrauna kasdienybę ir tokiu atveju toks malonumas kaip kelionės dažnai tampa antraeilis pasirinkimas. Tiesa, nebūtinai, kadangi puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninės rutinos yra savaitgalio kelionės, kurios gali būti ir yra labai pigus atsipalaidavimo būdas.

Čia rasite sąrašą vietų, kur verta keliauti porai dienų. Taip pat nurodysime kelias pagrindines kryptis, kurias dažniausiai renkasi lietuviai. Jos džiugina ne tik maža kaina, tačiau ir įspūdžių gausa.

kalnaifoto

– Viena mėgstamiausių krypčių savaitgaliui yra Zakopanė. Čia jus nustebins ne tik nuostabi gamta, tačiau taip pat ir aktyvių pramogų gausa. Pavyzdžiui, šis taškas labai rekomenduojamas tiems, kurie mėgsta slidinėti. Nuskristi į Lenkijos pietus galima gana pigiai, o viena nakvynė tikrai nekainuos daug.

– Vokietijoje labai dažnai lankoma Saksonija. Tai santykinai gana nedidelis miestelis. Kai kurie teigia, kad jis atrodo tarsi iš atviruko. Džiugina ne tik nuostabi gamta, tačiau taip pat ir draugiški žmonės, mielos parduotuvės. Čia dažniausiai keliaujama, kai norisi smagiai pasivaikščioti ir pasimiršti nuo kasdieninių rūpesčių.

– Savaitgalis Romoje skamba kaip pasaka? Tačiau ši pasaka gali virsti realybe. Svarbiausia, kad skrydžių kainos tikrai nebūtinai yra didelės. Tiesiog reikia sekti paskutinės minutės skrydžius, kurie Jums leis keliauti gana pigiai.

– Taip pat dažna kryptis yra Čekija. Konkrečiai – Praha, kadangi tai puiki galimybė pamatyti nuostabų šio miesto senamiestį, kuris labai dažnai vadinamas vienu gražiausiu senamiesčių visoje Europoje. Tai – ne tik architektūra, tačiau ir kultūra.

– Savaitgalis Stambule taip pat yra viena iš galimybių. Kai kurie pergyvena, kad šis miestas yra brangus ir savaitgalio kelionė gali labai brangiai kainuoti. Tikrai ne. Svarbiausia sekti pigius pasiūlymus ir per daug nemąstant jais pasinaudoti.

Yra labai daug įvairių keliavimo krypčių. Kol vieni nori aktyvesnių atostogų, kiti renkasi kur kas pasyvesnius maršrutus. Juk galiausiai svarbiausia yra tai, kad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas jam suteikia galimybę atsipalaiduoti.

6 thoughts on “Savaitgalio kelionės: kur vykti?”
 1. Na, kalnuose daug mėlynių tikrai ne dėl to, jog žmonės ju nepažįsta. Koks šveicaras lips su krepšiais į kalnus rinkt uogų? Mes Norvegijoj gyvenome žmogaus sodyboje, kur trešnės byra, o jie jų neskina, sako kam skinti, parduotuveje yra priskintų.
  O dėl velnio tilto, tai įvedus į paiešką angliškai pavadinimą išmeta tikrai ne vieną tokį, kažkada ieškojau, taip ir nesupratau kur jis. Tikiuosi nuotraukų daugiau bus?

 2. Ačiū, už jūsų nuomonę.
  Jeigu norite ieškoti ,,Velnio tilto”, kurį mes aplankėme ieškokite Teufelsbrücke devil’s bridge, mes jį lankėme prie Gotardo perėjos. (Šios vietovės adresas: 6487 Göschenen Šveicarija)
  Nuotraukų šiame pasakojime dar tikrai bus tačiau reikės šiek tiek palaukti 🙂

 3. Puiki kelionė, radode ir aprašėte įdomiausius objektus. Šveicarijoje negalima grybauti įstatymiškai, kad neardytų miško paklotės, tai yra visų turtas. Gal būt ir mėlynės yra tame sąraše? Reicenbacho ir kiti kriokliai slėnyje įspūdingi, Aarės kanjonas dar labiau. Innterkirchene traukinys važiuoja, nakvojau prie pat bėgių, bet jo nesigirdi, tarp bėgių guma, jokio dundesio. Šveicarijoje daug kas preciziška ir ramu.

 4. Puikiai!
  Iš savos patirties – Lauterbrunnen tas kempingas 100 eurų nekainavo – su palapine ir mašina mokėjom apie 50 eurų per naktį. Buvo verta – vienoj pusėj kalnų upė, kitoj – aukščiausias krioklys. Iš palapinės išlendant vaizdas auksinis 🙂

 5. Ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi! Kai mes buvome 2015 metais liepą
  2 vaikams ir 2 suaugusiems kainavo 100€. Jums pasisekė 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *