Aš atvykau į Vietnamą ir kreipiuosi į Vietnamo vizą internetu su TUN Company. Atraskite šalį per 30 dienų su daugybe gražių nuotraukų,

įlanką

Jei turite galimybę, turėtumėte aplankyti Hanojus ir Halongo. Vietnamas yra draugiškas ir sąžiningas. Jie labai padeda man kelionei.

Man patinka labiausiai, aplankyti Ha Giang. Kalbėdamas Ha Giang minima uolų plato Dong Van didinga, paslėptų paslapčių, į kelionę tyrinėti uolų plato tai senovės negalėjo eiti per Dangaus vartai – vartai į uolų plynaukštėje, po vieną per portalo suintrigavo šešėliai debesų kalno kalnų peizažu skambant valcavimo debesys, kaip matyti iš dangaus vartų.
Arkos yra aukščiausias taškas ant perdavimą iš Ha Giang Quan Ba rajone viršuje, yra siauras tarpas tarp dviejų smailių, kurie pateikiami medinis namelis smulkiųjų, kaimiškas neapibrėžta tarp debesų, pagal Ba rajono, esančių šiaurinėje miesto Ha Giang ir Cha Giang miesto centras 46 km nuotoliu. Saulė teikia uplink uostai Pass sukimo, siauras suspaudus per kalnus čia stovėjo šalia giliai sritį, Eilės laukai tempimo antraštę ar tamsiai žalios miško. Kelias lipa palaipsniui iki kalnų suspaudus paliečia migla, baltas rūkas aplink pačių piligrimų. Įveikti pavojingus pasilenkia beveik apie kristi arba guzas į uolos, pagaliau sugauti svečių akys būtų poetiškas scena, kur Sun Quan Ba uosto.

5 thoughts on “Mano kelionė į Vietnamą”
 1. Tikras Kalėdinis pasivažinėjimas. Aš tai pagalvojau, kad ir pas mus parkų erdves galėtų taip papuošti tamsiu metu prieš šventes. O dar muzika fone …. Tarp kitko , mano draugė buvo šįmet Erfurte ir palygino ką matė prieš berods 7 metus, tai sakė, kad Erfurtas žiauriai suprastėjęs

 2. Na, nesu ten niekada anksčiau buvus, tai negaliu palyginti. Nors iš visų tų trijų, tai man į Gotą labiausiai norėtųsi grįžti.

 3. Dar Dortmunde šiemet panašus šviesos festivalis vyksta – http://www.world-of-lights.eu/m/event.php?evid=59 Norėčiau pamatyt labai. Danmi, o kaip vadinasi tas besisukantis daiktas su propeleriu viršuje? Kažkaip visur šiemet jis figuruoja :))
  O tau, Arūna, kalėdinės mugės patiks dar labiau nei mums, nes neturėsi su kuo palyginti :))) Važiuok į Dortmundą – nušausi 2 zuikius iškart 🙂

 4. Nežinau, ar yra koks tikras lietuviškas žodis tam daiktui 🙂
  Vokiškai jis vadinamas Kalėdine piramide (Weihnachtspyramide https://de.wikipedia.org/wiki/Weihnachtspyramide).
  Ištakos jo tai Rūdinių kalnų regiono drožiniai. Dažniausiai viduje vaizduojamas Kristaus gimimas, nors būna ir su gamtos motyvais.
  Sparnai sukasi nuo žvakių skleidžiamos šilumos. Nors, tos didžiosios, tai ne nuo žvakių :-).
  Man jos gražu.

 5. Dortmundas tai dar ir savo išparduotuvėm garsėja… Tai kaip ir 3 zuikiai vienu šūviu gautųsi, netgi. :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *