Kelionės-nuostabiausias dalykas pasaulyje, manau, visi sutiksite. Aš gyvenu Lietuvoje , Vilniuje. Prispažinsiu, kad daug keliavau po kitas šalis, bet Lietuvą atradau prieš kokius 5 metus ir dėka nuostabaus suorganizuoto kelionių ir pramogų žurnalo”Kelionės ir pramogos” ir „Didžiojo žygio po Baltijos šalis.”. Gaila, kad tie projektai dingo arba pristabdyti. Tai nuostabūs projektai pažinti kuo daugiau Lietuvą. Su vyru stengiamės kiekvieną savaitgalį ar laisvą savaitgalį keliauti po LIetuvą. Mūsų šalis iš tikro nuostabi. Tiesiog susitarkite su savo draugais pakeliauti, pasidarykite maršrutą ir pirmyn. Tai toks energijos užtaisas, tai toks poilsis nuo mūsų darbų, tik reikia tai pajusti. Patikėkite kiekvienas atrastas naujas LIetuvos kampelis tai taip nuostabu. Tiesiog sėskite į mašiną ir važiuokite . Šiandien noriu Jums papasakoti apie Birštoną . Tai nuostabus mažas kurortnis miestukas , kuriame mes galime ne tik pasigydyti, kaip įprasta galvoti , bet ir pailsėti, patirti naujų įspūdžių. Kuo jis toks įdomus ir kuo jis išskirtinis. Visų pima ar girdėjote, kad atidarytas centriniame parke vienintelis Lietuvoje mineralinio vandens garinimo bokštas, kur galima šiltu oru mėgautis „jūrinio efekto ” oru , tai tikrai naujiena LIetuvoje. Nesenai atidarytas Kneipo terapijos parkas , kur uždaroje patalpoje galima kvėpuoti druskų prisotintu oru, o tai labai naudinga. Vanduo gydo viską – unikali sveikatos filosofija, kurią 19 a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas. Sveikatinimas pagal jį sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, gerina imuninę sistemą. S. Kneipo natūralūs organizmo grūdinimo metodai yra nuodugniai ištirti ir juos sėkmingai naudoja šimtai garsiausių kurortų Vakarų Europos šalyse
O ar žinote , kad Birštone yra gintaro SPA , pirtis „Eglės” sanatorijoje. Tai irgi vienintelė Lietuvoje pirtis, kuri įrengta su gintaru nuo 2015m. liepos 1d. Tai reikia išbandyti. O masažas , kuris daromas su gintaro dulkėmis…tai kažkas fantastiško, o gintarinis vanduo …Gurmanams ir mėgstantiems skaniai pavalgyti irgi yra ką veikti. Jei norite paragauti kažką ypatingo , apsilankykite Kurhauze, nustebsite virėjo išradingumu. Aplinka irgi nuostabi . Smaližiems ir konditerijos mėgėjams pasiūlytume kavinukę , esančią šalia autobusų stoties, Ten tikra palaima paragauti italų gardėsių ir nuostabios kavos , pabendrauti su nuostabiu šeimininku Daliumi. Labai nustebino nesenai atidarytas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas, tikrai verta atvažiuoti iš Vilniaus ir pasimėgauti 8 skirtingomis pirtimis, paplaukioti baseine. Net nežinojome, kad sauna būna su garu..o povandeninė srovės , tikrai privers pasimankštinti. Jis nenusileidžia nei vienam Lietuvoje įrengtam baseinui. Pakeliui į Vilnių užsukite į Stakliškes, ten šalia gamyklos yra maža parduotuvėlė -kavinukė , kur galima paragauti ir nusipirkti Lietuviško midaus gėrimų. Naujiena- pilstomas natūralus midus. Štai kiek daug galima nuveikti ir pamatyti per savaitgalį . Linkime keliauti ir pažinti mūsų nuostabią šalį.

6 thoughts on “Lietuva: Nuostabusis Birštonas”
  1. Matai, tie maži miesteliai tikrai smagesni, nei dideli, ypač nenuturistinti )

    Atvažiuok, duosiu svogūnų uogienės paragaut , būsi kompensavus svogūnų deserto poreikį ))))

  2. pratęsiant komentarus prie straipsnio apie Olandiją, tai turėčiau pasakyt, kad visgi Italija yra dar geriau. Su visais mažais miestukais ir jų stačiom gatvelėm, Florencijos Duomo, pasvirusiais Pizzos bokštais ir pica, sūriais, pomidorais, alyvuogių aliejum, vynu ir žinoma svogūnų desertais :).

  3. o beje gal kas į Milaną ruošiatės ir ten vykstančią pasaulinę Expo parodą?

  4. Man daug metų gražiausias miestas iš matytų buvo Florencija. Gal dėl to, kad joje atsiradau mažai apie ją žinodamas. Apie Veneciją visur rašo reklamuoja, gal todėl mažiausiai įspūdinga. Gerai, kad yra skirtingos nuomonės. Bet Toskana man lieka įdomiausiu regionu Italijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *