Vasara – kelionių metas. Tačiau, kaip žinia, kelionėje gali nutikti ne visai malonių dalykų, kurie apkartins visas atostogas. Tad apie poilsines išvykas reikia galvoti atsakingai ir kruopščiai joms pasiruošti. Bene būtiniausias dalykas, kuris privalo atrasti vietą keliautojo lagamine, yra  vaistai. Skrendant lėktuvu ar plaukiant laivu, ar tiesiog egzotiškoje šalyje paragavus neįprasto valgio, gali sustreikuoti skrandis arba imti pykinti. Tokiu atveju klausimas – ką gerti nuo pykinimo tampa pačiu svarbiausiu ir bene vienintele tą minutę rūpima problema. Pykinimo sukeltus nemalonumus tikrai pašalinsite greičiau jeigu turėsite su savimi vaistus nuo pykinimo. Ypač jeigu tokios bėdos užklumpa naktį. vaistai

Bendri patarimai vaistinėlei

Koks bus vaistinėlės turinys didele dalimi priklauso nuo to, į kokią kelionę susiruošėte. Jeigu žadate lankytis tik miestuose, tuomet ir šiek tiek skurdesnė vaistinėlė nebus labai didelė bėda. Kiekviename mieste galima rasti ir visą parą dirbančią vaisinę. Štai jeigu laiką leisite gamtoje, tuomet gerai apgalvokite savo vaistinėlės turinį. Visada pravartu turėti vaistų nuo skausmo, pykinimo, viduriavimo ar vidurių užkietėjimo. 

Jokiu būdu nepamirškite savo lėtinių ligų. Paprastai tokie vaistai būna receptiniai, tad tikrai nepralošite, jeigu reikiamais medikamentais pasirūpinsite mėnesiui į priekį. Todėl būtina atsižvelgti į galimus sveikatos sutrikimus, konsultuotis su gydytoju dėl būtiniausių vaistų.

Galiausiai – nepamirškite patikrinti savo turimų vaistų galiojimo laiko. Vargu ar jums padės tabletės nuo skausmo ar pykinimo, kurios jau visą mėnesį negalioja. 

Skiepai ir sveikatos draudimas

Dažnai žmonės į tokius dalykus numoja ranka. Visai be reikalo. Apie skiepus reikėtų pagalvoti jeigu vykstate į egzotišką šalį. Patikėkite, susirgus patirsite tokių finansinių ir moralinių nuostolių, jog tai gali atbaidyti nuo bet kokių kelionių ateityje. Taigi, pasidomėkite, kokie skiepai patartini vykstant į vieną ar kitą šalį. 

Vykdami į užsienį pasirūpinkite ir sveikatos draudimu. Susirgus svečioj šaly jums neišvengiamai prireiks kreiptis į vietos medikus. Patikėkite, be sveikatos draudimo tai gali kainuoti beprotiškus pinigus. Galbūt juos dera pataupyti kitoms įdomioms kelionėms? O ir sveikiems išlikti juk visuomet norisi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *