Štai keletas puikių svetainių kurias turėtu bet koks keliautojas naudotis, ar bent išbandyti.

Google žemėlapiai

Dėl nuolatinio žemėlapių kūrėjų ir grafikos dizainerių tobulinimo Google žemėlapių įrankis tampa vis geresnis. Neseniai į svetainės žemėlapius įtraukta tiesioginė eismo informacija apie 13 Europos šalių; Niujorko, Londono ir kitų didžiųjų miestų žemėlapiuose atsirado viešojo transporto parinktys; tunelių ir greitkelių ženklų žymėjimas kasmet tampa vis lengviau įskaitomas; maršrutą galite sudaryti automobiliu, dviračiu arba pėsčiomis – nors pastarosios dvi galimybės vis dar yra beta versijoje. Nėra išsamesnio ir patogesnio būdo keliauti.

TripAdvisor

TripAdvisor yra viena žinomiausių viešbučių apžvalgų svetainių. Šioje svetainėje rasite tūkstančius profesionalų ir mėgėjų atsiliepimų apie viešbučius Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Tiesiog įveskite jus dominančią kryptį ir svetainė pasiūlys daugybę rezultatų iš savo duomenų bazės. TripAdvisor siūlo daugybę į sąrašą įtrauktų viešbučių, nakvynės ir pusryčių namų, apartamentų nuomos ir kitų apgyvendinimo rūšių.  Šios svetainės paieškos sistema turi daugybę filtrų, kurie gali padėti rasti apgyvendinimo įstaigą, geriausiai tinkančią šeimoms, poroms, vienišiems keliautojams ar biudžetiniams keliautojams. Tačiau yra ir blogoji pusė, todėl turėtumėte saugotis netikrų atsiliepimų, kurie nėra patikimi. Paprastai įtartinus įrašus pažymi svetainės administratoriai; tačiau taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tuos atsiliepimus, kurie atrodo „per daug tobuli”.kelionems

CouchSurfing

CouchSurfing yra vienas geriausių biudžetinių kelionių variantų. Ši svetainė siūlo prieigą prie tūkstančių nemokamų šeimininkų visame pasaulyje. Ji veikia labai paprastai: Žmonės savanoriškai siūlo savo namuose nemokamai apsistoti kitam keliautojui. Šis tinklas specialiai sukurtas tam, kad žmonėms būtų lengviau gauti pigią arba nemokamą nakvynę. Taip ne tik sutaupysite daug pinigų, bet ir turėsite galimybę daugiau sužinoti apie vietinę kultūrą, nes praleisite daug laiko su vietos gyventojais. Šia svetaine nuolat naudojasi daug keliautojų ir dauguma jų yra patenkinti jos teikiamomis paslaugomis. Įėję į svetainę, galite ieškoti šeimininko pagal vietovę ir peržiūrėti tam tikro profilio atsiliepimus. Žmonės, turėję blogos patirties su šia svetaine, dažniausiai yra tie, kurie nepatikrino tam tikro priimančiojo ir dėl to patyrė problemų. Be to, kad sutaupysite daug pinigų, jums taip pat bus suteikta galimybė patirti visas nuostabias lankomos vietos puses ir užmegzti ilgalaikes draugystes, galbūt net teks kartu sužaisti pramoginių žaidimų. Tokioje svetainėje kaip ši.Joje yra daugybė įvairių pramoginių žaidimų, nuo pokerio iki kazino.

Airbnb

„Airbnb“ yra puiki svetainė, kurioje žmonės iš viso pasaulio gali saugiai nuomotis savo namus atostogoms už įvairią kainą. 2020 m. „Airbnb“ teigė, kad jų svetainėje yra daugiau nei septyni milijonai skelbimų, kurie yra 220 šalių ir turi 150 milijonų naudotojų.

Duolingo

Puikus pasirinkimas jei turite mėgstamą šalį ir norite išmokti jos kalbos pradmenis. Jūs galite rinktis iš daugiau nei 35 labiausiai paplitusių pasaulio kalbų, pavyzdžiui, anglų, ispanų, vokiečių ir kitų. Platformoje pirmiausia klausiama, koks yra jūsų kalbos žinių lygis: pradedančiųjų arba pažengusiųjų. Pradedančiųjų kursas pradedamas iš karto, tačiau norėdami aktyvuoti pažengusiųjų kalbų mokymosi kursą, turite atlikti testą. Programą galima naudoti iOS, Android, Windows sistemose ir net galite pasiekti Duolingo per jų svetainę. Duolingo yra visiškai nemokama, joje nėra užrakintų funkcijų, tad kiekvienas gali naudotis platforma, tačiau nemokamoje versijoje yra reklamų.

Spotify

Tai puiki programa (ir svetainė) kur galima nemokamai klausytis muzikos. Keliautojams ji gali būti puikus pasirinkimas lėktuve ar bet kur kitur.

6 thoughts on “Aktyviems keliautojams naudingos interneto svetainės”
  1. Smagiai išdėstytos mintys! Perksaičiau du kartus.
    Negi tikrai tiek daug vyrų, kuriems moterys renka outfitą?

  2. Daugiau nei galvojau aš pats. Neseniai girdėjau vieno vyro monologą šita tema. Buvo įdomu paklausyt.

  3. Bandau realibituoti nuotaką ;). Gal ji tik balionų pažiūrėti atėjo avėdama sportinius batelius? Iki tol gal avėjo aukštakulnius? Kaip žinia, tokiose vietose aukštakulniai labai jau nepatogu. O dėl vyrų-„moters aksesuarų” ir nuolat nesąmones tauškančių moterų pritariu 100%. Niekaip negaliu atsistebėti ir nebeišmoksiu taip: „grįžau namo, pasitiko šuo, atsidariau šaldytuvą, išsiėmiau salotų…” Ir kaip išjungti jas? :)))

  4. Loreta, ačiū už palaikymą. Na, o dėl tų batelių – deja, jie buvo net spec.užsakyti. Tai matėsi. Klaipėdoje viena gera dizainerė mūsų nuotakas dažnai atkalbinėja nuo sportbačių. Žmonės supranta madą, deja nežino kas yra skonis…:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *