Rekreacinio tako Girionys – Laumėnai – Žiegždriai pradžia galima laikyti Girionių poilsiavietę, esančią prie pat Girionių. Kelionėje užtruksite apie 3 valandas, o pasiekę Žiegždrius būsite nukeliavę apie 6 kilometrus. Pasiekti šio tako pradžią galima atvažiavus mikroautobusais važiuojančiais Žiegždrių ar Šlienavos kryptimi, arba 46-uoju  autobusu.

Išlipama prie Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, keliaujama marių link Šiaurės kryptimi. Pasiekus Girionių poilsiavietę neišklysti iš kelio padės žalios spalvos žymos (taškai) ant medžių. Kelionę pradėsite nuostabiame  Raguolių pušyne, keliaudami galėsite ne tik pasigrožėti mišku, bet ir paskanauti įvairiausių uogų, o rudenį nepamirškite į kelionę pasiimti pintinės grybams.

Atkeliavę iki  legendomis apipinto Žaisos upelio, neaplenkite ir sraunaus Žaisos šaltinio. Toliau keliaukite Laumėnų link. Aplankykite įspūdingą gebenę, atsikvėpkite Laumėnų poilsiavietėje, pasigrožėkite Laumėnų atodanga. Keliaudami tolyn pateksite į Žiegždrių mišką ir Žiegždrių geologinį (skaityti Žiegždrių geologinis takas),  toliau jūsų laukia nuardytas Žiegždrių piliakalnis, o jei būsite įdėmus galbūt  pavyks pamatyti „meškutę“.

Baigdami kelionę atsidursite autobusų stotelėje, iš kurios nesunkiai pasieksite Kauną ar Girionis.

Informacijos šaltinis: www.krs.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *