Skamba lyg piktas pokštas? Bet tik ne Japonijos kaimelyje Jigokudani.

Ši vietovė yra netoli Nagano, Japonijos Alpėse. Čia keliautojai gali apsistoti puikiame mažame japoniško stiliaus viešbutyje pavadintame Korakukan Inn. Šiam viešbučiui priklauso karštųjų versmių baseinas po atviru dangumi (rotemburo). Jis skirtas tik viešbučio svečiams, tačiau šios taisyklės nepaiso vietinė primatų populiacija. Apsistokite Korakukano viešbutyje, išsiruoškite ankstyvą žiemos rytą išsimaudyti baseine ir jums garantuotai baseino malonumais teks dalintis su beždžionėmis.


Netoliese yra Jigokudani beždžionių parkas. Todėl žiemą šias karštąsias versmes  užpildo beždžionės, norinčios nors kiek sušilti.

Tai ilgam įsimenantis reginys. Beždžionės prausiasi atsilošusios į baseino kraštą, ištiesusios priekines galūnes į šalis ir elgiasi taip, kaip tokioje vietoje elgtųsi žmogus.


Susidaro įspūdis, kad  beždžionėms trūksta tik laikraščio, kurį, pagriebusios iš jūsų ir atsivertusios sporto puslapį, imtų jį skaityti.

Beždžionės čia maudosi ištisus metus, bet populiariausios jų maudynės žiemą. Tuomet ir beždžionės fotogeniškiausios.

Beždžionės šioje vietovėje yra pratusios prie žmonių ir nesikandžioja. Bet akimirksniu nugvelbia visus daiktus, paliktus be priežiūros. Todėl būkite budrūs.


Kaip atvykti ir kur apsistoti?

Iki Nagano nesudėtinga atvykti traukiniu. Iš Nagano Dentetsu Yudanaka Station galima pagauti autobusą, vykstantį iki Jigokudani beždžionių parko įėjimo. Vienintelis būdas toliau pasiekti Korakukano viešbutį – tai keliauti pėsčiomis pramintu taku dar 2 km.
Korakukan viešbutis yra vienintelė nakvynės vieta miestelyje. Nakvynės kaina su puikiais pusryčiais ir vakariene yra – € 85

Daugiau informacijos: http://www.japaneseguesthouses.com/db/nagano/korakukan.htm


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *