Jungtinių Amerikos Valstijų Judge Magney valstybiniame parke galite išvysti paslaptingą, 15,5 metrų aukščio krioklį. Dalis šio krioklio vandens nukrenta žemyn ir Brulės upe nuteka tolyn; kita dalis patenka į apačioje esančią įdubą ir paslaptingai, beveik be jokių pėdsakų, išnyksta!


Siekiant išsiaiškinti dingstančio vandens maršrutą, į įdubą buvo sumesti dažų bei stalo teniso rutuliukai. Maža jų dalis buvo aptikta Aukštutiniame ežere (Lake Superior), esančiame vos už mylios nuo krioklio. Bet tikrasis Velnio Katilo galas, vis dar yra neatrastas ir kur tiksliai vanduo nuteka – neišaiškinta.

Velnio katilą galite pamatyti lankydamiesi Minesotos valstijos Magney valstybiniame parke. Leidimai įvažiuoti į šį parką kainuoja $25 ir galioja ištisus metus. Leidimas antrai transporto priemonei – $18.


Kaip rasti „Velnio katilą”?

Važiuokite šiaurės kryptimi 61 Jungtinių Valstijų greitkeliu nuo Naujojo Orleano link Kanados. Likus vos 24 kilometrams iki Kanados, išvysite kelio nuorodą į Magney Valstybinį parką. Ties ja pasukite į kairę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *