Įkurtas 1869 metais ir pavadintas Staropramen (čekiškai – senas šaltinis) bravoras yra antras pagal dydį Čekijoje ir yra įsikūręs Prahos Smichovo rajone.

Po kelerius metus trukusios rekonstrukcijos, 2011 metų liepą, duris vėl atvėrė Staropramen lankytojų centras, kurį tiek esant alaus mėgėjui tikrai verta aplankyti. Naujai parengta interaktyvi ekspozicija, lankytojus supažindis su bravoro istorija ir dabartimi, senajame bravoro pastate 16 ekranų demonstruojamas audio-vizualinis šou pademonstruos Staropramen alaus gamybos procesą – nuo ingredientų parinkimo, raugimo, filtravimo iki pakavimo ir alaus eksportavimo į 37 pasaulio šalis.

Po beveik valandą trunkančios prezentacijos su video projekcijomis – lankytojai kviečiami trumpai alaus degustacijai alaus bare.

Kaip nuvykti:
– Metro B iki stotelės Andel;
– Tramvajai 7, 12, 14, 20 iki stotelės Na Knizeci

Ekskursijos vyksta anglų (kasdien nuo 13:00), rusų (trečiadieniais nuo 17:00) ir vokiečių (antradieniais nuo 17:00) kalbomis.
Ekskursijos kaina – 199 CZK.

Daugiau informacijos: www.staropramen.com

2 thoughts on “Staropramen alaus darykla bei lankytojų centras”
  1. O atvirkščiai negalima? Po trumpos prezentacijos, valandos degustacija:DDD!

  2. Galima ir taip Apokai 🙂 siaip tai teko pabuvot ten vos pries keleta dienu ir is tiesu patiko. Prezentacija superine – tikrai nebuvo nuobodu ir laikas neprailgo. Projekcijos ir koncepcija labai idomi. O kas link alucio – tai i kaina vienas bokalas iskaiciuotas, veliau jau atskirai moketis, tad geriau po „degustacijos” kraustytis tolesnei degustacijai i artimiausia tikra bara 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *