Vienas nedidelis, taip vadinamas Andalūzijos „Pueblo blanco“  (liet.k. baltas miestelis), visų keliautojų nuostabai šiemet labai išsiskiria iš kitų ir pasitinka savo lankytojus pasidabinęs ne akinamai balta, tačiau mėlyna spalva.


Siauros gatvelės, trobesiai ir net istorinė miestelio bažnyčia – iš tolo spindi mėlynai, pritraukdama didelius būrius turistų, o gretimų apylinkių gyventojų širdis tvindo baltas pavydas.


Siekdama išpopuliarinti nepaprastą nuotykinę komediją „Smurfai“ apie mėlynųjų žmogeliukų nuotykius mūsų pasaulyje,  „Sony Pictures“ kino kompanija pasirinko kino premjerai Malagos regione stovintį mažą Juskaro kaimelį (isp.k. Júzcar) ir, susitarę su vietos valdžia,  visą jį perdažė mėlynai.


Taip, visai neseniai buvęs ramus, tradicinis, nieko neišsiskiriantis Andalūzijos kaimelis – tarytum atgijo ir populiarumu šiemet pranoko kitus miestelius, stovinčius gretimose apylinkėse. Dabar Juskaras primena smurfų pasakų pasaulį, kurį išvysti skuba daugybė svečių iš įvairiausių pasaulio kampelių. Šiemet Juskaras tapo tikra Ispanijos turistine atrakcija.


Vietiniai kaimelio gyventojai ( jų vos 250) nesiskundžia šiuo keistu pokyčiu, bet yra labai patenkinti ir svarsto galimybę pasilikti jam dabartinę – mėlyną spalvą, nors kino kompanija prižadėjo grąžinti Juskarui tradicinę baltą. Jie tikisi, kad taip Juskaras ir toliau vilios turistus, bei taps nuolatine lankytina vieta turistiniame Ispanijos žemėlapyje.

Skrydžiai lapkričio mėn. Vilnius – Malaga – Vilnius = 265 Lt;
spalio mėn. Vilnius – Ibisos sala – Vilnius = 215 Lt;
lapkričio mėn. Vilnius – Barselona – Vilnius = 182Lt;

Galutinė kaina!

Daugiau pasiūlymų ieškokite lėktuvų bilietai arba teiraukitės el.paštu: [email protected]

One thought on “Smurfų miestas”
  1. Absoliutus „burbulas”, be mėlynų namų ir keletos plastmasinių smurfų ten nieko nėra, turistų irgi, net paprasčiausio suvenyrų kiosko nesugebėjo pasistatyti. Vienintelis įdomumas mėgstantiems kalnų kelius – serpantinai į ten ir atgal.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *