Jei turite planų apsilankyti Paryžiuje, siūlau būtinai pavakarieniauti „Slaptoje virtuvėje“. Šis slaptas restoranas, įsikūręs prašmatniame Paryžiaus miesto bute ir šioje nuostabioje vietoje susirenka patys įvairiausi maisto gurmanai iš įvairių šalių. Jos savininkai – du puikūs ir talentingi virėjai iš Amerikos – Bradenas ir Laura.


2007 metais ši pora persikėlė gyventi iš Sietlo (JAV) į Paryžių ir įkūrė „Slaptą virtuvę“, pogrindinę vakarienės vietą, apie kurios egzistavimą informacija sklinda tik iš lūpų į lūpas.

Dukart per savaitę, Bradenas ir Laura rengia įmantrią vakarienę, susidedančią iš dešimties pasakiškų patiekalų ir vyno. Jų puikiame bute esančiame Paryžiaus centre susirenka 16 vakarieniautojų. Vietos adresas išlieka slaptas iki tol, kol nepatvirtinate vakarienės rezervacijos elektroniniu paštu (el. paštas pateiktas apačioje).

Atvykusius svečius į „Slaptą virtuvę“ pirmiausia pasitinka miela savininkų pora. Pirmiausia pasiūlo gaivinančio aperityvo bei palydi prie bendro stalo, kur supažindina su kitais vakarienės svečiais. Prieš kiekvieno patiekalo patiekimą, Bradenas pasirodo iš savo mažutės virtuvės ir paaiškina apie virtuvėje vykstančius darbus ir atsako į visus klausimus apie patiekalą ir net kaip jį pasigaminti patiems. Laura tuo metu pildo taures vynu ir aptaria kiekvieno jų derinimą prie patiekalų.


Nepaisant to, kad ši kompleksiška ir elegentiška vakarienė trunka tik 5 valandas, užstalės atmosfera yra nuostabiai laisva. Ties viduriu vakarienės visiškai pamirštama, kad stalo draugai pradžioje jos buvo visiškai nepažįstami žmonės. Iki deserto patiekimo jau keičiatės telefonų numeriais ir elektroniniu paštu, o iki to laiko kai tenka susimokėti – trokštate, kad puiki nuotaika dar tęstųsi ir kad, kas nors suorganizuotų vakarienės pratęsimą. Taip beje, dažniausiai ir nutinka.


Jei susigundėte išbandyti „Slaptąją virtuvę“, vietą galima rezervuoti el. paštu: [email protected]. Ir patartina tai padaryti kelis mėnesius iš anksto. Nepamirškite užrašyti savo vardo, keliese būsite ir datas, kuriomis norėtumėte apsilankyti. Įprastai vakarienės organizuojamos kiekvienos savaitės sekmadienį ir šeštadienį arba penktadienį. Patartina vakarienei paaukoti 80€ už žmogui (priima tik grynais pinigais arba čekiu)

Daugiau informacijos ir meniu galite rasti jų internetinėje svetainėje: http://www.hkmenus.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *