„Skeito aikštelė 56“ – pirmasis uždarų patalpų skeito parkas Šiaurės Airijoje. Ją suprojektavo ir 2006 metais pastatė garsus airių riedlentininkas Mike Keane bei jo partneris Phil Sheridan.

Ši skeito aikštelė ypatinga tuo, kad yra įrengta unikalioje vietoje Niukaslio širdyje, Mourne kalnų papėdėje, o dar tiksliau buvusioje bažnyčioje.


Keista vieta skeito aikštelei ar ne tiesa? Ši vieta atsirado po to, kai vietiniai sektantai įvykdė kelių veikiančių miestelio bažnyčių antpuolius. Po šių įvykių Niukaslio gyventojai surengė bendrą susitikimą ir nusprendė, kad nemažą dalį problemų išspręstų bendruomenės centro įkūrimas.

Netrukus buvusios ir jau kurį laiką nenaudojamos bažnyčios pastate buvo įkurtas Belfrajus – daugiafunkcinis bendruomenės centras su skeito parku. Taip apleista bažnyčia buvo pritaikyta ir atstatyta, kad patenkintų miesto gyventojų poreikius ir skatintų jų sportinę veiklą.

Per pastaruosius metus Belfrajaus pastate mokoma čiuožimo technikos, vyksta roko renginiai ir organizuojami kiti bendruomeniniai įvykiai.

Adresas: 54 Main St., Co. Down, Niukaslis , Airija
Darbo laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:00 iki 21:30; šeštadieniais nuo 13:00 iki 17:00.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *