Jei, kada viešėtumėte Puerto Rike, būtinai apsilankykite Puerto Nuevo paplūdimyje, kuris yra laikomas vienus iš įdomiausių ir vaizdingiausių visoje saloje.


Puerto Nuevo paplūdimys įsikūręs šiaurinėje Puerto Riko pakrantėje, apie 45 minučių automobiliu į vakarus nuo San Chuano miesto.


Puerto Nuevo – tai auksinio smėlio paplūdimys, kurį nuo audringos vandenyno bangomūšos saugo milžiniškos kalkakmenio uolos. Tai fotogeniškiausias paplūdimys saloje, stebinantis lankytojus neįprastu savo grožiu ir išsidėstymu.


Už uolų pasislėpęs vandens telkinys beveik visada ramus, šiltas ir seklus, nuolat pasipildantis iš vandenyno pro uolas besisunkiančių kaskadų.


Paplūdimį gaubiančios uolos yra vaizdingos ir nuolat vilioja atostogautojus palaipioti jomis, patyrinėti ir pasigrožėti nuo jų viršaus atsiveriančia panorama. Tačiau smalsuoliai turi būti labai atsargūs, nes vėjuotomis dienomis šias uolas retkarčiais užlieja iš vandenyno atsiridenančios milžiniškos bangos, negailestingai plaudamos viską, kas pasitaiko jų kelyje. Pasižiūrėkite video:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *