Vasario viduryje, iš karto po šimtadienio šventės mokykloje turėjau progą išvykti į Vokietijos sostinę Berlyną. Kažko įspūdingo ir žavinčio nesitikėjau, nes tai turėjo būti ketvirtas kartas, kai aš aplankau šį miestą. Bilietus pirkome pusę metų į priekį, todėl viskas susiklostė kiek kitaip nei buvo iš pradžių planuota. Autobuso bilietus nusipirkome po 10 litų, visas 5 vietas, bet iš 5 turėjusių keliauti, likome tik trise, o dar vienas žmogus prisijungė galima sakyti paskutinę minutę.

Kelionė autobusu truko ~17 valandų, tad labai džiaugiuosi, jog bent kažkokią kelionės dalį pavyko užmigti. Apsistojome hostelyje, kuris įsikūręs tame pačiame name kaip ir Holiday Inn viešbutis, pačiame miesto centre, vos keli šimtai metrų nuo AlexanderPlatz. Keliaujantiems į Berlyną tikrai rekomenduoju šį hostelį – ONE80° hostels Berlin. Tiek vieta, tiek kaina, tiek aptarnavimas – superinis! Už 2 naktis keturviečiame kambaryje sumokėjome po ~88 litus.

Na, o dabar apie pačią kelionę. Detaliai visko nepasakosiu, pasistengsiu neišsiplėsti ir paminėti tik įdomius faktus, iliustruodamas juos nuotraukomis.

Iš autobusų stoties vienintelis pasirinkau iki centro eiti pėsčiomis. Kaip visada, einant iš stoties link centro pro akis praslydo visos garsiausios Berlyno vietos – Brandenburgo vartai, Berlyno katedra, Berlyno televizijos bokštas, Aleksandro aikštė, Tiergarten parkas, Berlyno delfinariumas.

Skaitykite daugiau: http://juozapas.lt/keliu-dienu-kelione-i-berlyna/

2 thoughts on “Vokietija: Berlyno neturistinės vietos ir tobuliausias hostelis”
  1. Randu pas jus nematytų kitų pasakojimuose vietų.:)
    Ir juk niekad nežinai kada gali vienur ar kitur atsidurti, tad reikia atsiminti 🙂

  2. Ruošdamasi kelionei pasitelkiu google maps. Uždedu varnelę „Nuotraukos” ir naršau. Tokių vietelių galima aptikti… : )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *