Sveiki! Kaitinan žiemiškai Ispanijos saulei mes nutarėm aplankyti vienus i gražiausių miestų Ispanijoje – Granadą ir Malagą, o pakeliui užsukti ir į nedidelę Jungtinės Karalystės salelę – Gibraltarą. 

Mes pajudėjome nuo Torreviejos miestelio, kuris yra maždaug 50 km į pietus nuo įžymiosios Alikantės. Pirmiausia pasiekėme Granadą – 4 valandos vairavimo ir mes ten kur susiduria Europos ir Šiaurės Afrikos kultūros, kur vietoj alkoholio liejasi arabiška arbata, o vietoj ispaniškos šokių muzikos skamba užburiantys arabiški garsai. Sustoję nakvynei Granadoj nepraleidome ir įžymiausios miesto tvirtovės – Alhambros 🙂 

Iš kalnuose išsidėsčiusios Granados grįžome atgal į saulėtąjį pajūrį ir nuvažiavome iki pat Jungtinės Karalystės, t.y. Gibraltaro, kur mus pasitiko kerintis saulėtekis virš Afrikos krantų ir daug linksmų bezdžionėlių ant kalno viršūnės.

Atsisveikinę su miesto širdyje kylančiais lėktuvais grįžome atgal į tapų ir paellos karalystę – Ispaniją, o tiksliau į vieną iš žinomų didmesčių – Malagą. Nors ten praleidome tik porą valandų, bet netgi per tokį trumpą laiką spėjome pamatyti gražų senamiestį, atsigerti kvapnios cafe con leche siaurų gatvelių labirinte ir pajausti kaip sustoja laikas, kuomet gatves užpildo dieninės siestos nuotaikos.

Ši mūsų trumpa savaitgalio kelionė apėmė netgi 1500 km! Ir visą šį atstumą įveikėm degalams išleisdami tik 17 eur. Kaip? Atsakymas slypi paprastume ir norėjime dalintis.

Šiame video išsamiai papasakosime Jums apie miestus, įspūdžius, lankomus objektus ir tips’us kaip pigiai keliauti po Ispaniją, ir žinoma parodysim tų regionų grožį 🙂 Laukite ir kitų video iš mūsų kelionių!

https://www.youtube.com/watch?v=objpf2JoK6g

49742750_2337426659615608_3173649483607048192_n

Aplankyti taškai

Granada: https://goo.gl/maps/WaxqDgd24DM2

Alhambra: https://goo.gl/maps/tnhcaohwf9N2

Gibraltaras: https://goo.gl/maps/vK3ptjdHBSq

Malaga: https://goo.gl/maps/X1y9hAj1ZPP2

Kita naudinga informacija

Blablacar: https://www.blablacar.es/

Lime paspirtukai: https://www.li.me/es/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *