Projektas „Space Garden“ (liet. kosminis sodas) kuriamas remiantis keturiais visatos elementais: žeme, vandeniu, oru, ugnimi. Šiame naujai atkuriamame Gagarino skrydžio garbei pavadintame sode kiekvienas elementas turės savo paskirtį žmogui.

Žemė – mūsų visų motina. Pasinaudodamas šiuo elementu sodas nori suteikti žmogaus kūnui sveikatos, protui išminties, o sielai ramybės. Sode bus įrengtas lankytojų pėdų antspaudų takas ir slėnis mirusiųjų pelenams išbarstyti.

Vanduo – gyvybės šaltinis. Sodas nori apgaubti į jį atėjusį žmogų savo šiluma, jaukumu ir grožiu. čia trykštančio šaltinio vanduo numalšins troškulį.

Oras – organizmo gyvybingumas. Atvykęs į sodą žmogus turės galimybę pasiklausyti akmenų muzikos, pasodinti medį, pasėti žolę, stebėti kaip vėjyje virpa kiekvienas medžio lapas, kaip dangumi keliauja saulutė, mėnesėlis ir žvaigždelės.

Ugnis – šviesos ir šilumos šaltinis. Sodas suteiks galimybę dirbti, mokytis, kurti, sušilti prie židinio ugnies.

Šiame sode žmogus pajus vienybę su gamta, išmoks ją mylėti ir tausoti, susipažins su paslaptingu bičių gyvenimu, vaistiniais ir saugomais augalais. Paskaitose ir užsiėmimuose sužinos, kaip naudotis gamtos pagalba sveikatos stiprinimui.

Neliks pamirštas ir pats kosmosas, kuris susideda iš planetų. Viena iš jų – mūsų planeta Žemė. Kiekviena planeta įtakoja ne tik žmones ir jų organų veiklą, bet ir augalus. Sodas padės pažinti planetas ir jų skleidžiamą energiją.

Ekskursija „Pažintis su Space Garden Kosminiu sodu”
Kviečiame susipažinti su Space Garden Kosminiu sodu ir jame augančiais augalais.

Ekskursijos metu Jūs galėsite pasivaikščioti po planetų labirintą, eglių ir tujų alėjas, susipažinti su Space Garden kosminiame sode augančiais tokiais medžiais kaip maumedžiai, ievos, miškinė obelis, kaštonai ir žinoma susipažinti su čia pat augančiais vaistiniais augalais. Apie augalus ekskursiją veda žolininkė Adelė Karaliūnaitė.

Ekskursijos trukmė: 1 val.

Ekskursijos kaina: 7 Lt (grupėms virš 10 žmonių), 10 Lt (grupėms iki 10 žmonių). Vaišiname šalta arbata.

Daugiau informacijos: http://www.space-garden.com/

3 thoughts on “Lietuva: Space Garden Kosminis sodas Joniškėlyje”
  1. Koks kelio Nr, kuriuo važiavote nuo Edirne link Stambulo? O autostrada link Stambulo mokama , kad nevažiavote ja?

  2. Kelio numeris D-100. Kelias geros kokybės,tik karatais apribojimai 70 km/h, bet į juos niekas dėmesio nekreipia. Be to, važiuodamas gali visokių vaisių prisipirkti ir šiaip daugiau pamatai. Autostrada mokama ir, kaip man sakė turkai Shell kolonėlėje, visai nemažai .

  3. Ta mokama autostrada yra puiki. Ir ja važiavimas nėra perdaug brangus. 2012 m. vasarą nuo susikirtimo su D555 keliu iki Stambulo ir atgal kainavo apie 5 EUR (po 5,5 TRY pirmyn ir atgal). Vienas nepatogumas, kad apsimokėjimui reikia turėti prepaid kortelę su tam tikra lirų suma, kad užtektų tam atstumui. Kortelę galima įsigyti degalinėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *