Kelionė į Kroatiją
2012.06.23-07.07
Ekipažai -2, žmonių -10( dviems iš jų tik 4 metai)

Pirma diena (06.23 šeštadienis). 5 val. ryto išvykimas iš Garliavos. Kelionė per Lenkiją: Suvalkai, Augustovas, Lomža, Varšuva, Lodzė, Piotr Tribunalski, Katovicai. Keliai puikūs. Pabandėme naują autostradą Varšuva-Lodzė, kuri mūsų lūkesčius pateisino. Į Čekiją įvažiavome per Rybnikų muitinę. Trumpam sustoję parduotuvėje Brno alaus atsargų papildymui, vykstame link nakvynės vietos, kurios iš anksto nesuplanavome. Atvykome į Mikulovą apie 17val. Nakvynę susiradome maždaug per 1 valandą. Apartamentai visai neblogi. Dvivietis kambarys 30 eur. su pusryčiais. Vakarieniaujame kiemelyje, ragaujame čekišką alų, stebime futbolo rugtynes. Pirmoji diena vertinama labai gerai, mažosios laikėsi puikiai.
Antra diena (06.24 sekmadienis). 8 val. pusryčiaujame: valgome dešreles arba kiaušinienę (skanu). Iš karto išvykstame į Vieną, kurioje buvome apie10 val.. Vienoje sekmadieniais parkavimas nemokamas. Automobiliams vietą randame nesunkiai. Aplankome Šv. Stepono katedrą, Vienos operą, Hofburgo rūmus, parlamentą, miesto Rotušę, gražuolius skverus ir žinoma “auksinių arkų” (Mc Donald) restoraną. Nors temperatūra siekia 30 ºC, karštis nevargina, įspūdžiai puikūs. Iš Vienos išvykstame 15.30val.. Toliau kelionė per Austriją, Slovėniją su sustojimais kuro papildymui, valgymui (Slovėnijoje už kelius nemokame, bandome važiuoti nemokamais keliais, nežinia ar pavysta. Sutaupome). Vakarop kertame Kroatijos sieną. Važiuojame iki Plitvicų nacionalinio parko. Ten suplanuota nakvynė (iš anksto nerezervavome). Randame nesunkiai Rakovice kaime prie pirmo įvažiavimo į parką.. Vieta labia graži, parkas ranka pasiekiamas, apartamentai puikūs, tiesa brangoka -21,4 eur/p./ žm. su pusryčiais kiekvienam, neišskiriant mažųjų. Vakarieniaujame terasoje. Gyvensime 2 dienas.
Trečia diena (06.25 pirmadienis). 8 val. pusryčiaujame. Vykstame į Plitvicų nacionalinį parką. Kadangi nei viena iš mūsų nėra buvęs, informacijos turime nedaug, įvažiuojame per antrą įvažiavimą (taip mums atrodo geriau). Automobilius parkuojame mokamoje aikštelėje (7 kn/val.) Į aikštelę įvažiuojame apie 9 val. Labai trumpai praplaukiame laiveliu ir keliaujame pėsčiomis į kairę pusę. Apžiūrime (kaip vėliau suprantame) mažiau įspūdingus vaizdus. Su trumpais sutojimais, pastoviai lipdame į kalną, pasiekiame traukinuką. Juo važiuojame iki galutinės stotelės. Toliau ilgai keliaujame pėsčiomis. Vaizdai keri, gana karšta (manome apie 30 ºC), labai norime maudytis, tačiau parke tai griežtai draudržiama- suvilgome nors rankas. Viena mažoji miega tėčiui ant peties, kita sunkiai, bet eina. Antroji parko dalis įspūdingesnė. Savo kelionę baigiame laiveliu ilgesniu plaukimu. Viso parke praleidžiame 6val. Manome, kad apžiūrėjome įspūdingiausius dalykus. Parkas įspūdingas, informacijos ir civilizacijos trūksta. Mūsų nuomone antroji diena parke būtų neprasminga. Vakarieniaujame apartamentuose, kepame dešreles lauže. Vakare labi atvėsta, pakyla vėjas, pradeda lyti, pasijuntame kaip Lietuvoje.
Ketvirta diena (06.26 antradienis). Ir vėl pusryčiaujame 8 val. Neilgai trukus išvykstame. Mūsų tikslas miestelis Maručisi (piečiau Omišo). Važiuojame vaizdingais Kroatijos keliais. Skurdžius augmenija kalnus keičia vešlesni. Važiuojame mokamais ir nemokamais keliais. Pakeliui aplankome Zadarą. Mašinas parkuojame krantinėje (mokame 6kn/val). Po senamiestį vaikščiojame pėščiomis. Paklausome jūros vargonų muzikos (jūros pagalba specialiai išdėstytuose vamzdžiuose susidarantis garsas, primenantis koncertines melodijas). Pavalgę ledų, išsikeitę pinigus, nusipirkę vaisių važiuojame toliau. Pakeliui pietaujame pakelės restorane, pavalgome labai skaniai (tiesa sumokame nemažai). Dėl šiokio tokio nuklydimo nuo kelio į Omišą įvažiuojame nepaprasto grožio Cetina upės slėniu ( paklydimas pasiteisina). Nakvynės vieta jau ranka pasiekiama, tačiau linksmybės prasideda. Miestelio Maručisi mums reikiamos gatvelės navigacija nerodo, bandome važiuoti nenusakomo statumo ir siaurumo gatvelėmis ir tikslo vis nerandame. Darosi nejauku, bet galų gale mūsų laikinieji namai pasiekti. Visi lengviau atsipučiame. Apartamentai jaukūs, per balkonus, terasas matosi jūra, čirškia cikados, visiška kaimo ramybė. Kelias iki jūros gana stačiais laiptais, tačiau įveikiamas ir pirmyn, ir atgal. Apartamentai nebrangūs –50eurų/5 žmonėms/para.
Penkta diena (06.27 trečiadienis). Pasakiškas poilsis prasideda. Išsimiegame, ramiai papusryčiaujame, apsiperkame Omišo turgelyje (vaisiai ir daržovės nepigūs, tačiau kainos panašios į lietuviškas). Maudomės jūroje, gaudome saulės spindulius ( nejučia pagauname per daug), nardome, susipažįstame su jūros gyvunija (gausybė jūros ežių šiek tiek gąsdina, bet jie toliau nuo maudynių vietų). Pučia stiprus vėjas, bet jis šiltas, gaivina, 35 ºC temperatūra nevargina. Pietaujame namuose, poilsiaujame terasoje. Vakare žinoma -futbolas.
Šešta diena (06.28 ketvirtadienis). Poilsiaujame toliau. Vėjas nurimo, jūra dar šiltesnė, maudynės pasakiškos. Saulė ryte šviečia pro lengvą debesėlį, todėl karštis nevargina, nors temperatūra ir vėl 35 ºC. Nardantieji nebenori išlipti iš vandens. Šeimininkas pasiūlė įsigyti vietinio „samagono“ rakijos, mes tuo žinoma pasinaudojome.
Septinta diena (06.29 penktadienis). Ryte poilsiaujame prie jūros. Papietaujame ir vykstame į Šibeniką pajūrio keliu. Mašinas parkuojame mokamoje aikštelėje, keliaujame miesto centre esančia krantine. Užkopę iki šv. Mykolo tvirtovės liekanų beveik pačio viršaus, dėl neapsisprendžiančio ir pernelyg principingo prižiūrėtojo (reikalaujančio po 20kn nuo kiekvieno, net ir nuo mažylių) nusprendžiame iki pat viršaus neiti. Pasėdėję ir atsigaivinę kavinukėje, Šibeniką paliekame. Toliau vykstame į Splitą, kurį pasiekiame jau temstant (iš anksto buvome girdėję, kad vaizdai įspūdingiausi jau sutemus). Mašinas parkuojame mokamoje aikštelėje miesto centre. Pro turgelį keliaujame link krantinės. Mus pasitinka Diokleciano rūmų liekanos. Vaizdas išties įspūdingas. Senovė persmelkta šiuolakiškumu: rūmų liekanos nuostabiai apšviestos, gausybė kavinukių, skambanti gyva muzika, siauros gatvelės ir t.t.. Krantinėje gausybė žmonių, apšviesti laiveliai jūroje. Vaizdas išties nuostabus. Vėlai vakare grįžtame namo.
Aštunta diena (06.30 šeštatadienis). Ryte ir vėl poilsis prie jūros. Po pietų vykstame į Mostarą (Bosnija ir Hercegovina). Iš anksto nusiteikę, kad tai bus ranka pasiekiama (vaizdas žemėlapyje toks), turime nusivilti: mūsų laukia 125km serpantininiais kalnų keliais. Vaizdai pritrenkiantys, tačiau vairuoti iš ties nejauku. Užtrunkame apie 2val. (dalį kelio važiuojama mokama autostrada) Pakeliui užsukame į Medugorijos vienuolyną. Lauke kepina 37 ºC karštis, todėl ilgai neužtrunkame. Stebina gausybė maldininkų, ilgiausios eilės laukiančių prieiti išpažinties įvairiomis kalbomis. Toliau atvykstame į Mostarą. Miestas labai nukentėjęs nuo karo. Daug pastatų dar neatstatytų po sugriovimų ir apšaudymų. Miesto senamiestis nedidelis, bet labai jaukus. Vyrauja turkiška dvasia. Pagrindinis akcentas arkinis tiltas per upę. Daugybė suvenyrų taip pat primenančių karą (tušinukai iš šovinių). Vėlai vakare grįžtame namo. Termometras 23 val. rodo 30ºC (išties karšta)
Devinta diena (07.01 sekmadienis). Kepina rimta kaitra. Poilsiaujame prie jūros. Didesnę laiko dalį leidžiame vandenyje.
Dešimta diena (07.02 pirmadienis). Papusryčiavę apie 9 val. išvykstame į Dubrovniką. Važiuojame pajūriu nemokamu keliu, apie 180 km įveikiame maždaug per 3val. Mašinas parkuojame pačiame centre (10kn/val.). Siaura gatvele pasiekiame pagrindinę miesto gatvę. Labai gražu, daug žmonių, tačiau alina 37 ºC karštis. Atsigaivinę kavinėje, kurioje kainos nemaloniai dideles (bokalas alaus 50kn), kopiame į tvirtovės sieną. Apeiname ją visą, tačiau tokiame karštyje tai didelio malonumo netekia. Žinoma vaizdai labai gražūs, tačiau vaikai teigia, kad dėl nuovargio ir karščio mažai ką ir bematė. Padarome išvadą, kad tokiai ekskursijai- diena per karšta. Grįždami papietaujame pakelėje, pavalgome tikrai skaniai. Vakare grįžtame namo ir kiek atsipūtę skubame į sutemų apgaubtą jūrą.
Vienuolikta diena (07.03 antradienis). Rytą pabuvę prie jūros, apie pietus važiuojame į Omišą. Tikslas- lauktuvės likusiems Lietuvoje, suvenyrai. Pučiant gaivinančiam vėjeliui, vaikštinėjame siauromis nedidelio senamiesčio gatvelėmis. Vaizdai malonūs akiai, kainos negąsdina (daug mažesnės nei Dubrovnike ar Zadare). Prisipirkę vietinių likerių, rakijos, aliejaus, nuostabiai kvepinčių levandų ir kitų suvenyrų, prisėdame alaus, kuris atrodo tikrai pigus (bokalas 14kn). Visi laimingi. Grįžę pietaujame ir einame paskutinį kartą prie jūros. Vakare lagamininės nuotaikos ir atsisveikinimas su svetingais mums buvusiais laikinaisiais namais. (Visi vieningai nutariame, kad norime sugrįžti čia kitais metais, preliminariai rezervuojame vietas)
Dvylikta diena (07.04 trečiadienis). 7val.ryto išvykstame. Tikslas Liptovskij Mikulaš Slovakijoje. Laukia beveik 1100km. Apie 21 val. atvykstame į Jasna kalnų slidinėjimo centrą. Randame nakvynę kalno papėdėje (jei tai būtų žiema sakytume tiesiog slidinėjimo trąsoje). Už nakvynę mokame stebėtinai mažai ( 11eurų/para/žm), vertinant kokius prabangius randame apartamentus. Jaukiai įsikūrę, naktį internetu pažiūrėję krepšinio varžybas, einame miegoti.
Trylikta diena (07.05 ketvirtadienis). Papusryčiavę traukiame į kalnus. Dauguma mūsų čia ne kartą slidinėjome. Keltuvu keliamės į kalną.Tas malonumas mums kainuoja 10 eur. suagusiam, 8 eur. vaikui. Pakylame 1834m aukštį -Chopok kalną. Atsiveria nuostabūs vaizdai. Negalime atsistebėti, kaip plečiasi šis slidinėjimo centras, kokia gausybė žmonių jį lanko vasarą: kalnų dvriratininkai, kopinėtojai ir šiaip besigėrintys kalnais. Nusileidę žemyn važiuojame į Ledinius urvus. Deja, privažiavę suprantame, kad esame per mažai apsiregę. Lauke tuo metu temperatūra apie 30ºC, urvuose 1-5ºC. Urvus paliekame. Papietvę (pavalgome labai skaniai, gausiai ir nebrangiai), važiuojame į vandens parką „Tatralandia“ (žiemą jame esame buvę daug kartų, vasarą mums tai -naujiena). Suaugusiems parkas palieka vidutinį įspūdį, tačiau vaikai lieka labai patenkinti. Temstant grįžtame namo. Nors rytoj laukia sunki diena, pavakarieniavę neskubame miegoti- džiaugiamė besibaigiančia kelione.
Keturiolikta diena (07.06 penktadienis). 8val. pajudame. Kelionės pradžioje tikslas -Krokuva ir Veličkų druskų kasyklos. Į jas atvykstame šiek tiek po11val. Ekskursija po kasyklas įspūdinga, tačiau pernelyg ištempta ir varginanti. Kasyklas paliekame apie 15 val. Dar trumpam užsukame į prekybos centrą ir toliau jau namo. Spaudžia laikas, labai norime sugrįžti iki krepšinio varžybų (3val ryto Lietuvos laiku). Namus pasiekiame 4val.
Viso pravažiavome apie 5000 km

Kelionės įspūdžiai patys geriausi. Pavydėkite visi nevažiavę, o mes jau laukiame kitų metų

20 thoughts on “Kroatija ir ne tik”
 1. Romas10, tokie komentarai kaip jūsų nei čia yra labai reikalingi, nei daro garbę jums pačiam.

 2. Ponas xvim, niekada nebuvau padlaizunu, o is jusu puses pagarbos tikrai nepageidaju.

 3. Reikia drąsos ne tik tuos grybukus ragauti, bet dar ir apie tai viešai parašyti. Aš gal ir nesiryžčiau, bet paskaityti tai įdomu 🙂

 4. Mano nuomonė identiška Ra nuomonei. Pernai buvau Amsterdame, bet patirtimi negaliu pasigirti. Bet skaityti labai įdomu…

 5. Atvirai pasakius, jau užkniso kas antrame pasakojime skaityti kaip koks narkomamas žolę rūke ar grybukus valgė. Gal eikit jūs gydytis.

 6. Sigius, jus kažkas čia prievarta atvarė skaityt šitą pasakojimą?

  Romas10, nepadlaižiavimas ir įžeidinėjimas – ganėtinai skirtingos sąvokos. Jei norit svaidytis pastaraisiais, eikit į delfi, ten jausitės savas.

 7. Olandija

  Olandija – tikra europietiška Meka įvairių seksualinių pramogų mėgėjams. Galima užsisakyti įvairių paslaugų buvusiame „raudonųjų žibintų kvartale“ arba aplankyti pornoteatrą „Casa Rosso“, kur bet kuris norintis gali tapti spektaklio dalyviu.

  Čekija

  Pradedantiesiems, o taip pat ir tiems, kurie vertina romantiką bei tradicinį seksą, labiausiai tiks Čekija. Šioje šalyje meilės verges turistai užsisako telefonu, išsirenka gatvėje arba kreipiasi į elitinį naktinį klubą, kur teikiamos intymios paslaugos. Madingomis tendencijomis šioje šalyje laikomi korporatyviniai vakarėliai viešnamiuose.

  Brazilija

  Viena populiariausių sekso turizmo šalių – Brazilija. Nepaisant to, kad oficialiai šioje šalyje prostitucija draudžiama, turistams siūlomos karštos brazilės pagal kiekvieno skonį. O štai per karnavalą, vykstantį vasario pabaigoje, jo atmosfera dar labiau įkaitinama sekso orgijomis. Beje, Brazilijoje itin negatyviai žiūrima į netradicinės seksualinės orientacijos žmones, todėl gėjams ir lesbietėms ši šalis gali būti net pavojinga.

  Таilandas

  Ši šalis plačiai žinoma kaip pasaulio sekso turizmo sostinė. Čia turistams siūlomos itin pikantiškos intymios paslaugos už juokingai mažą kainą. Vienas iš populiariausių vietinių pasilinksminimo būdų – tai garsusis tailandiečių masažas. O moterys, atvykusios į šią šalį, gali užsisakyti ne šiaip sau vyrą vienai nakčiai, bet ir ekskursijų ir restoranų palydovą. Žodžiu, moteris, sumokėjusi pinigus, pasijunta tikra karaliene, kurią visur lydi „nuolankus tarnas“.

  Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/gyvenimo-skonis/santykiai/penkios-populiariausios-sekso-turizmo-salys-13-154051#ixzz2I2L1gqX6

 8. Tukai, cia ne i tema truputi :). Prie sito pasakojimo prasome parasyti, kurioj saly ir kaip nusipirkti haliuciogeniniu grybuku ;))))

 9. Tema ta pati kelionės- kelionės būna įvairios, priklausomai nuo savo pobūdžio:

  Poilsinės kelionės – tai viena labiausiai paplitusių kelionių formų, kurios metu keliautojai ilsisi subalansuotu režimu, lanko įvairius objektus, tačiau didžiausia laiko dalis yra skirta pasyviam poilsiui. Viena populiariausių poilsinių kelionių formų yra kruizinis turizmas.
  Kultūrinės kelionės – taip pat vienos populiariausių iš kelonių. Kultūrinės kelionės pasirenkamos norint geriau susipažinti su šalies kultūra, renginiais, kalba, kasdieniu vietinių žmonių gyvenimu.
  Pramoginės kelionės – kuomet pagrindinis kelionės tikslas yra patirti kuo daugiau nuotykių, išbandyti kuo įvairesnių pramogų (nardymas, slidinėjimas, įvairūs žygiai, važinėjimasis po safari džipais).
  Verslo kelionės – įvairios konferencijos, seminarai, parodos, į kurias atvyksta atstovai ir dalyviai iš įvairių šalių.
  Sveikiatinimo kelionės – kai vykstama medicininais tikslais atsatyti sveikatą (sanatorinis / SPA turizmas).
  Sportinės kelionės – dažniausiai tai sporto sirgalių (fanų) vykimas stebėti sporto renginių (pvz., Olimpiada, pasaulio futbolo čempionatas ir pan.).
  Religinės kelionės – siekiant aplankyti šventas vietas, atlikti relgines apeigas.
  Juodasis (nelaimių) turizmas – kuomet keliaujama į „karštuosius taškus“ (šalis, nukentėjusias nuo stichinių nelaimių arba karinių konfliktų vietas) dažniausiai dėl patiriamo didesnio adrenalino.
  Sekso turizmas – kai pagrindinis kelionės tikslas yra seksualinis pasitenkinima

 10. Ačiū už informaciją, Tukai:) Norėtųsi plačiau ir būtinai su tarifais:)

 11. Laukiu, laukiu tos papildomos info. Man prasom placiau apie poilsines. Nes dabar tik jura, saule ir papludimys galvoje… (t.y. nesubalandsuota, be jokiu ten ivairiu objektu)

 12. Šaunuolė Ra, paskutiniu komentaru prajuokinai mane ir Vytą. Kadangi buvau visose Tuko išvardintose „piktybinėse” šalyse, galėčiau pratęsti jo temą ir visus konsultuoti sex industrijos klausimais. Tikiuosi, per daug interesantų nesulauksiu.

 13. Ra kokia šalis tave domina?::)))

  “Hedonism III“ , Jamaika

  Šiaurinėje Jamaikos dalyje pastatytame viešbutyje seksas liejasi laisvai ir apie jį sklinda įvairiausios legendos. Labiausiai ten laukiami svečiai – vieniši žmonės, kuriem iki 40 metų. Tiesa, gandai kiek pagražino malonumų gavimo būdus šioje vietoje. Niekas nepraktikuoja grupinio sekso po kiekvienu krūmu ir atsitiktinių santykių su personalu, užtat viskas sutvarkyta taip, kad žmonės galėtų laisvai susipažinti, bendrauti, vaikščioti nuogomis, kur jiems norisi, o jau paskui kaip išeis taip.

  “Hedonism II“, Jamaika

  Dar vienas tokio pat pavadinimo viešbutis pastatytas pietryčių Jamaikoje, prie Negrilo paplūdimio. Pagrindinis skirtumas tas, kad jame su malonumu priimami ir vyresnio amžiaus žmonės, nes visos pramogos skirtos būtent jiems. O ten atrasti sau partnerį – nieko nėra paprastesnio. Reikia tik atsisėsti ant specialaus tam reikalui skirto suolelio ir viskas. Tikrai atsiras vienišius, kuris bent artimiausią naktį pasiūlys palaikyti draugiją jūsų kambaryje, kur ir lubos veidrodinės, ir džakuzi. Tiesa, nepaisant pavadinimo, nevertėtų ieškoti dar ir viešbučio „Hedonism I“, nes jo paprasčiausiai nėra!

  “Desire Resort & Spa“, Meksika

  Į tą viešbutį verta nuvykti tiems, kurie jau turi savo antrąją pusę, tačiau mėgsta paįvairinti savo intymųjį gyvenimą. Mat viešbutis „Desire Resort & Spa“ skirtas svingeriams – mėgėjams keistis poromis. Beje, vienišą turistą ten taip pat priims išskėstomis rankomis. Juk seksas trise – ne mažiau populiarus, ypač romantiškų meksikietiškų peizažų fone

  “Liberty“, D.Britanija, Lesteršyro grafystė

  Darbo dienomis – tai įprastas viešbutis Lesteršyro priemiestyje, tačiau per išeigines jis tampa svingerių prieplauka. Bet nereikėtų galvoti, kad ten gali patekti bet kuris norintis. Juk viskas vyksta D.Britanijos teritorijoje, tačiau, žinoma, negali neorganizuoti tokių pramogų. Bet šiame klube linksminasi tik poros, nes vienišiai į jį neįleidžiami! Tiesa, kiekvienas lankytojas turi sumokėti mėnesio nario mokestį, o taip pat atskirai susimokėti už kambarį. T.y. kiekvieną sykį, kai jis juo naudojasi. Viešbutyje jūsų laukia įvairūs kambariai su veidrodžiais, sūpynėmis ir didžiuliai indai, prigrūsti prezervatyvų.

  “S Imperial Club“ Egiptas, Hurgada

  Šis ištaigingas, mažytis viešbutukas atidarytas Hurgade, daugiausiai skirtas Rusijos svingeriams, kuriems iki 45 metų. Jame viso labo keturi kambariai, kurie skiriasi vienas nuo kito ryškiu dizainu ir spalvomis. Svečius aptarnauja rusų personalas. Įdomiausi dalykai prasideda viešbučio vestibiulyje, saulei nusileidus: nedidelėje ir jaukioje kino salėje demonstruojami specialūs filmai, o svečiai tuo metu gali atsipalaiduoti ant netoli esančios lovos, skirtos 4-6 žmonėms.

  “Hotel An“, Japonija, Tokijas

  Apskritai Japonijoje labai daug viešbučių, skirtų sekso gerbėjams. Jų kambariai dekoruoti įvairiai, tačiau sukurti taip, kad lankytojai būtų pakilios nuotaikos, o intymus susitikimas garantuotų nežemišką palaimą. „Hotel An“ — vienas iš neįprasčiausių ir įdomiausių viešbučių, kur ne tik gražus interjeras, bet ir nuostabiai apšviesti kambariai. Taip pat visomis vaivorykštės spalvomis apšviestos ir vonios, kambariuose didžiuliai plazminiai televizoriai ir ,žinoma, karaokė, be kurios šioje šalyje neapseina net seksas.

  “Sorobon Beach“, Antilijos salos

  Jums tiesiog norisi pailsėti be drabužių? Tada vertėtų pamąstyti apie atostogas viename iš populiariausių nudistų viešbučių Karibuose. Ten jūsų apnuogintas kūnas galės mėgautis Karibų jūros vandeniu viešbučio baseinuose ir kaitintis pajūrio smulkiame baltame smėlyje. Ir niekas jums nepasakys nė žodžio, kad kai kurias kūno vietas vis dėlto reikėtų pridengti. Tačiau turėkite omeny, kad ta vieta skirta šeimos poilsiui, todėl kiti ir nėra laukiami.

  “Vera Playa Club“, Almerija, Ispanija

  Kažkada apie šį ramią rojaus vietelę Almerijos pakrantėse žinojo nebent tik žvejai iš kaimyninio kaimo. O dabar ten stovi populiarus ispaniškas viešbutis, skirtas nudistams. Puikus paplūdimys, daugybė restoranų, prekybos centrų – tai ištisa gyvenvietė, skirta mėgėjams vaikščioti be drabužių. O kad jūs nesielvartautumėte, jog neturite kišenės, į kurią galėtumėte įsidėti piniginę, galima nusipirkti poilsį pagal sistemą „viskas įtraukta“. Beje, skirtingai nei kitose kai kuriose nudistams skirtose vietose, čia jūs galite visiškai ramiai pamiršti drabužius, nes nuogomis galima eiti net ir į restoraną.

  BUS DAUGIAU

 14. nesu tikra, kad mano pasisakyma teisingai supratot.. bet nieko, smagu kad kazka prajuokinau :).

  O juokas juk sveikata. Beje Alvydai, tikiuos, kad jauciates gerai!
  O sali as jau dekui, Tukai, issirinkau. US, Florida. Praleisiu kelias dienas su labai religingais draugais, tai jokiu deja sekso pramogu :)))))

 15. Fainas straipsnis, šaunūs komentarai, smagu.
  Ra, jaučiuosi neblogai, žvilgčioju į šiek tiek artimesnius kraštus, jei nebus jokių „siurprizų”, artimiausiu laiku norėčiau ir aš kur nors išvažiuot.
  Tuko žinios intriguojančios, na, matot, sakau, kad reikia daugiau bendraut, kad mažiau stebėtumėmės vienas kitu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *