Jei norite teikdami dovaną artimiesiems ar labai geriems draugams, jau iš seniau turite būti gerai susipažinę su jų pomėgiais ir pagrindiniais poreikiais. Jeigu labai gerai sugyvenate su tais, kuriems ketinate įteikti dovaną, tada jiems galite padovanoti laisvalaikio pramogų kuponą. Tai pati geriausia išeitis tada, kai nebesugalvojate, ką geresnio padovanoti.

Kokių laisvalaikio praleidimo formų dovanų kuponų esama?

Laisvalaikio praleidimo formų yra gana įvairių. Tiems, kas mėgsta aštrius pojūčius, galite padovanoti ekstremalaus vairavimo pamokas, skrydį oro balionu ar parasparniu, šuolį su parašiutu iš trijų kilometrų aukščio, kupiną įtampos valandą pabėgimo kambaryje ir panašiai. Kelionių mėgėjams galite padovanoti išvyką į jų pasirinktas šalis, kruizą po Baltijos jūrą, aplankant jos pakrantėse įsikūrusias kaimyninių šalių sostines, skrydį į egzotiškas salas ir panašiai.

Kokią dovaną įteikti geriausiems šeimos draugams?sanatorija

Jei su kuo nors draugaujate šeimomis, jūsų šeimos draugai tikrai labai apsidžiaugtų sužinoję, kad jų laukia dovana sanatorijos Birštone pavidalu. Šio kurortinio miesto sanatorijose vykdomas gydymas pagrinde remiasi gamtos teikiamomis dovanomis – gydomojo purvo voniomis, vietinio mineralinio vandens gurkšnojimu, pušynų išgrynintu oru.

Čia taikomos pačios įvairiausios gydomosios, organizmo svarbiausias funkcijas atstatančios terapijos, palaikomos sveikos gyvensenos tradicijos. Visos Birštono sanatorijos savo lankytojams siūlo pačios aukščiausios kokybės paslaugas, kurias teikia profesionalūs medicinos darbuotojai.

Kuo garsėja trys pagrindinės Birštono sanatorijos?

Birštone veikia trys pačios žinomiausios šalyje kurorto sanatorijos. Tai – sanatorija „Versmė“, „Tulpės“ ir „Eglės“ sanatorijos. Pirmoji sveikatinimo paslaugas jau teikia pusšimtį metų, tradicinio gydymo dėka savo pacientams padeda atstatyti išeikvotas jėgas, pagerina savijautą ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. Sanatorija „Tulpė“ užsiima ne vien gydomąja veikla, bet ir teikia SPA paslaugas, joje veikia baseinas ir pirčių kompleksas.

O „Eglės“ sanatorija žavi tuo, kad ji yra įsikūrusi šalia Nemuno, o ją iš visų pusių supa pušų guotas. Šis sanatorinis kompleksas yra sudarytas iš tarpusavyje sujungtų gyvenamųjų korpusų ir gydymo centro. Todėl panorėję sanatorijos svečiai gali, neišeidami į lauką, be jokių keblumų pasiekti bet kokią sanatorijos vietą.

5 thoughts on “Kokią dovaną pasiūlyti geriems šeimos draugams?”
  1. Na, smagiai pasivaikščiojai 🙂 O aš apie tą kaimą tik šiemet sužinojau, reiks užsukt kada… gražus. Kažkada grybaudami pravažiavom Zervynų kaimą, tai irgi labai žavus.

  2. Į Zervynas pernai buvau užsukusi. Bet tą dieną jau buvom apturėję daug įspūdžių, tai tingėjosi ten ilgiau pasivaikščioti.

  3. Pažadus reikia vykdyt ))) Tikrai be galo gražus šitas kaimas, reikės jaučiu dar kartą užsukt, nes kai buvom, lijo ir nepasivaikščiojom pažintiniu taku šalia)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *