Ar norite atnaujinti savo miegamąjį, tačiau dar turite abejonių dėl naujų baldų? Tada peržiūrėkite šį gidą ir sužinokite, kodėl taip svarbu išsirinkti būtent jums tinkamiausią lovą!

Patogi lova – teigiamas poveikis jūsų miegui

Jei vidutiniškai per naktį miegame maždaug 7 arba 8 valandas (kai kurie ir ilgiau), įsivaizduokite, kiek laiko praleidžiame lovoje per visą savo gyvenimą. Žinoma, tai yra tik viena iš priežasčių, kodėl svarbu pasirinkti tinkamą lovą, jos rėmą ir čiužinį. Jeigu planuojate atnaujinti savo miegamąjį kambarį, peržiūrėkite šį interjero gidą ir tinkamai tam pasiruoškite!

Taigi, kodėl verta pasirinkti tinkamą lovą? Visų pirma, jeigu bandysite miegoti ant ganėtinai nepatogios lovos, tai gali sukelti miego trūkumą, o tai dažnai turi tiesioginę įtaką blogai nuotaikai, motyvacijos trūkumui bei kitoms problemoms, kurios gali sugadinti jūsų dieną. 

Nors tikrai negalima paneigti, kad kokybiškam miegui įtakos turi ir papildomos kambario detalės (pvz., patalynė, pagalvės ir kt.), tačiau geras lovos rėmas ir patogus čiužinys yra puiki pradžia, kuri pravers kiekvienam pirkėjui.

Kaip išsirinkti stilingą ir gero dydžio lovą?

Jeigu renkatės naują lovą, taip pat svarbu pasirinkti tokią, kuri tiek savo dydžiu, tiek savo stiliumi tiks prie jūsų kambario. Nei vienas pirkėjas nenori susidurti su tokia situacija, kai nusiperka naują lovą, tačiau ji net netelpa miegamajame!

Taigi, būtinai išmatuokite savo miegamojo kambario erdvę ir patikrinkite, ar ten bus pakankamai vietos, kad galėtumėte atsigulti ir išlipti iš pasirinktos lovos. Kai turėsite šią informaciją, galite peržiūrėti internetinės parduotuvės vidaXL kolekciją ir išsirinkti būtent jums geriausias prekes iš dabartinės pasiūlos. Pavyzdžiui, tinkamai parinktas VidaXl lovos rėmas ir kiti miegamojo kambario baldai užtikrins aukščiausios kokybės miegą kiekvieną naktį, o tai patiks įvairaus amžiaus pirkėjams. 

Žinoma, jeigu norite mėgautis tobulu miegamuoju, taip pat verta pagalvoti ir apie naujausias interjero tendencijas, kurios padės sukurti stilingą kambario dizainą tiek sau, tiek kitiems šeimos nariams. Taigi, ką rekomenduojama rinktis šį sezoną? Pavyzdžiui, lovos rėmai su įvairiais medžio raštais ir toliau išlaiko savo populiarumą! Interjero specialistai taip pat dažnai renkasi įvairias juodas arba pilkas metalo detales, kurios suteikia kambariui modernumo ir įdomumo.

Ar norite prie savo miegamojo kambario pridėti ir kelias ryškesnes detales? Tada prie neutralių ir klasikinių spalvų lovos rėmo derinkite mėlynus, žalius arba kitų ryškesnių spalvų patalynės komplektus. Šie ir kiti panašūs atspalviai ir toliau karaliauja interjero mados pasaulyje, todėl bus puikus pasirinkimas ne vienam pirkėjui.

Kokią įtaką sveikatai daro tinkamai parinkta lova?

Tinkamai parinkta lova taip pat turi didelę įtaką ir jūsų bei jūsų artimųjų sveikatai, todėl visada verta rinktis kokybiškus baldus, jeigu norite pasirūpinti ne tik savo miegu, bet ir savo kūnu.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad nepatogi, nekokybiška arba tiesiog per maža miegamojo kambario lova gali sukelti nugaros ir sąnarių skausmus bei kitas sveikatos problemas, kurių daugelis tikrai norėtų išvengti? Dėl šių priežasčių reikėtų rinktis tik jūsų kūno išmatavimus ir poreikius atitinkančius baldus.

Žinoma, prie naujos lovos taip pat verta nepamiršti ir geros kokybės čiužinio bei pagalvės, nes tai gali apsaugoti jus nuo įvairių kūno skausmų bei alergijų (jeigu jus vargina alergijos, reikėtų pasirinkti specialius ir tam tinkančius miegamojo kambario priedus). Nemalonus kaklo skausmas irgi dažnai yra blogo miego pasekmė. 

Jeigu norite išvengti šių ir kitų sveikatos problemų, visada verta pasikonsultuoti tiek su interjero specialistais, tiek su (internetinių) parduotuvių konsultantais, kurie tikrai padės išsirinkti geriausią lovos variantą jūsų miegamajam kambariui. 

Dabar yra puikus metas pasirūpinti savo miego kokybe, todėl nieko nelaukite ir atsinaujinkite!

11 thoughts on “Kodėl svarbu pasirinkti tinkamą lovą?”
 1. Nuostabi salą, o pasakojimas ir nuotraukos taip ir kviečia apsilankyti

 2. Labai labai aktualu, kaip tik vyksta išankstinis planavimas kur su saviškiais pailsėti Europoje.

 3. Pabaiga? Daugiau nebus? 🙂 Kaip jums Korfu, lyginant su kitom salom? Visi giria, mes dar nebuvom. Nežinau, ar kompasą ten sukt, ar ne 🙂

 4. Silwio, aha, daugiau nebus- nebespėjom ))) Mums Korfu patiko – maža, žalia, paplūdimiai visų skoniams. Jums su vaikais tai tiesiog tobula, nes mažai kur krantas staigiai gilėja. Tik mašinėlės pagrinde mažikės nuomai, tai vaikai suspausti sėdės))
  Donidavu- vasara tai ten karšta, net ir rugsėjy karšta buvo)) Bet jei pavasarį ar kad ir spaly, tai visai gerai

 5. Net gražiausias vietas sugadina būriai turistų, bet kita vertus, mes juk irgi turistai…kas turi galimybę atostogauti spalį – net nedvejokit

 6. Nu jau tos siaurytės gatvelės… Patinka man tokie miestukai-kaimeliai.
  Pasakojimo pabaigos ėjau kitur ieškoti 🙂
  Labai patiko.

 7. Linosa, kai rinkaus datas, vis galvojau, kad nebūtų vėsu. O galėjom savaitę vėliau važiuot, nes buvo ta pati apie 30 temperatūra. Tad spaly ten pati ta temperatūra keliavimui.
  Danmi, tipentum tom gatvelėm ir džiaugtumeis. Važiuokit )

 8. Spalį atostogauti galiu, ir lapkritį, o kas pasiūlytų kaip pasiekti kokią nors Alaniją gruodį ir pigiai – prizas. Rašinys patiko, ačiū. Arūna tai tokia enciklopedininkė, naudos daug…kas kada atsidaro, užsidaro, neatsidaro…Gerai.

 9. Pasiekti Alaniją galima su Turkų oro linijom, per Stambulą. Iš Stambulo mes pirkom po 18 eur. Bet iki jo, tai pigius sunku rasti, nes tai populiari tarpinė stotelė į tolimas šalis…

 10. Papildžiau, nes pasirodo, kažkodėl ne viskas išsisaugoję buvo . Alvydai, kai pati visą info renkuosi, tai ir tampu tokia enciklopedininke )))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *